Ege’de En iyi Oteller Listesi

Ege Otelleri

Ege’ de En İyi Oteller Listesi tatile çıkmak isteyen herkesin takibindedir. Ege’de tatil yapacaksınız ama kalacağınız otel henüz belirlemediniz. O halde en iyi Ege Otelleri listesine bakmadan karar vermeyin.

Ege sahil şeridi, her yıl birçok ziyaretçiyi ağırlamaktadır. Tabi hal böyle olunca konaklama konusunda ciddi bir yoğunluk yaşanmaktadır. Bu yoğunluğu bilen herkes ocak, şubat ayından oteldekini yerini ayırtır. Egeye hakim olan herkes aslında nerede kalacağını hangi otelin en iyi olduğunu bilir. Ancak bir de ilk defa gidecekler var. İşte Ege’ ye ilk kez gidecekler için doğru seçim yapmalarına yardımcı olacak Ege’nin en iyi oteller listesi:

Viento Otel Alaçatı

Otantik bir mekanda tatil yapmak istiyorum diyenler için kesinlikle tercih edilmesi gereken bir mekandır. Otel içi ve dışı taş yapıdadır. Bahçe kat görünümde sadece 20 odaya sahip otelde delux konaklama imkanına sahip olabilirsiniz.

Elite World Marmaris

İçmeler’ deki bu eşsiz konfordaki otel özellikle gelen misafirlerini etkilemesi ile adını hafızalara kazıyor. Ege’ de en iyi oteller listesi içinde yer alan otelin kara ve deniz tarafına iki yönü var ve burada seçim tamamen sizin.

Premier Solto Hotel By Corendon

Alaçatı’ nın güzelliğini denizle iç içe yaşamak isteyenler için eşsiz bir fırsat. Denize sıfır manzarası ile misafirlerini etkileyen bu mekan bir çok sosyal imkana da sahip.

Grand Yazıcı Grand Turban

Maviyi severim ama yeşilden asla vazgeçmem diyenlerin kesinlikle gitmesi gereken bir oteldir. Aileler ve tek kişi kalacaklar için de muhteşem bir atmosfere sahiptir. İnanılmaz güzel bir doğanın için huzurlu ve eğlenceli bir tatil için kesinlikle tavsiye edilen bir oteldir.

En iyi Ege otelleri
En iyi Ege otelleri

D Hotel Marmaris

D Hotel Marmaris’ te belki de en etkileyici doğaya sahip konumda yer alıyor. Orman içerisinde yer alan otel adeta kendisine has dokuda misafirlerini ağırlıyor.

Suhan 360 Hotel

Ege’ de en iyi oteller listesi içerisinde Suhan 360 özellikle mimari yapısı ile misafirlerini etkileyenlerden. Otelin neresinde bulunursanız bulunun oturduğunuz noktadan bütün doğayı seyredebilmeniz mümkün.

Başa dön