EMS Mobil Sistemler | Ambulans Üretimi

Firmanın iletişim bilgileri

Adres: 1. Organize Sanayi Bölgesi Kırım Hanlığı Caddesi No: 9 06930 Sincan / ANKARA | HARİTA

Telefon: + 90 312 589 88 88 (pbx) – 444 9 367

Sponsorlu içerik

Firma Ünvanı:

EMS MOBİL SİSTEMLER VE HASTANE MALZEMELERİ İNŞ. SAN. VE TİC. A.Ş.

Firma Açıklaması:

Kurulduğu 1997 yılından bugüne Türkiye ve Dünya’da Ambulans ve Ambulans malzemeleri konusunda engin tecrübesiyle hizmet vermektedir. Ambulans yapımı veya Ambulans üretimi konusunda rakip tanımayan kaliteli yapısıyla Türkiye ve yurt dışında hizmet vermektedir.

Ambulans üretimi dışında, hastane malzemeleri ve tıbbi cihaz üretimi de yapmaktadır.

Ems mobil sistemler firması standart üretimlerinin yanı sıra müşteri talepleri doğrultusunda özel projeler de üretebilmektedir.

İnsan hayaını kurtarmayı bir hizmet bilen Ems mobil sistemler firması; Ambulans üretimi, Ambulans malzemeleri üretimi, sedyeler, Ambulans sedyeleri, sedye platformları, Mobil sağlık ve kontrol araçları (Panelvan, Midibüs, Otobüs, Kamyon, Treyler, Konteynır Tip) ürünlerini yüksek kalitede üretmektedir. Ayrıca kalite belgeleri de şunlardır,

ISO 9001, ISO 13485, EN 1865 ve EN 1789 belgelerini ve ürettiğimiz ambulans malzemeleri içinde CE kalite belgesi.

Web Sitesi:

Ems.tc

e-mail Adresi:

info@ems.tc

EMS Medikal Mobile Siystem, Ambulans üretimi

Firma Harita

Sponsorlu içerik
EMS Mobil Sistemler | Ambulans Üretimi

Neden Firmadd.com ?

Firmadd.com bir firma rehberi sitesidir. Firmanızı, markanızı veya hizmetinizi firmadd.com’a ekleyerek olası müşterilerinizi firmanız ve hizmetlerinizden haber etmekle birlikte, rakip firmalara müşterilerinizi kaptırmazsınız. Firmadd.com firma ekleme sitesi Google ve diğer arama motorlarında ilk sıralarda çıktığından firmanızla ilgili ürünleri veya hizmetleri arayan kişi, firma veya kurumlar firmadd.com‘da sizin sayfanızla etkileşime geçtiğinde sizin iletişim bilgilerinize, web site bilginize, mail adresinize veya harita konum bilgilerinize erişmiş olacaktır.

ÖNEMLİ BİLGİ: Firmadd.com bir firma rehberi sitesidir. Firmadd.com Firma rehberi sitemizde her hangi bir ürün satılmaz. Firmadd.com sitemizde yer alan firmalar ile bir bağımız bulunmamakta olup bilgi amaçlı sitemiz ziyaretçilerine rehber olarak hizmet vermektedir. Firmadd.com firma rehberimizde yüzbinlerce firma yayınlanmış olup, her geçen gün bu sayı artmaktadır ve ayrıca bu firmaların hiç birine firmadd.com aracılık hizmeti, aracılık, ortaklık etmez veya bu firmalar firmadd.com'un değildir veya bir ticari ilişkisi bulunmamaktadır.

Firmadd.com Firma Rehberi Sitesi Neden Var?

Firma ekleme sitesi olan firmadd.com firma rehberi sitesine hoş geldiniz. Firma rehberi sitemizde yüzbinlerce firma, kurum, okul, üniversite, taksi durağı, eczane, noter, otel, tatil köyü, gezilecek yer, hastane, restoran, çilingir, servis, bayi, hazır ofis, lastikçi, oto bayi, avm, rezidans, iş merkezi, inşaat firması, yemek alanı, hava alanı, senetli alışveriş merkezi, sigorta firmaları, bankalar, atm ve banka şubeleri, teknıoloji marketleri, mobilya, üretim, fabrika, devlet ve özel kurum/ kuruluşlar gibi bir çok konuda sizlere bilgi ve yol gösteren faydalı bilgiler, sayfalar bulunmaktadır. Ücretsiz Firmanızı Ekleyin.

Firmadd.com firma rehberi sitemize Gümüş Üye Paketi ücretsizdir. Bunun yanı sıra ücretli üyelik paketlerimizde bulunmaktadır. Gold ve Premium üyelik paketlerimiz firmaları ön plana çıkarark bilinirliği çoğaltacağı gibi müşteri sağlamakta iyi bir rol üstlenecektir. Firma rehberi sitesi hizmetimiz Google Adsense reklamları yayınlayarak ziyaretçilerin reklamları tıklamasından gelir sağlayarak hizmetlerini devam ettirmektedir. Üyelik paketlerimizi inceleyin.

Üyelik paketlerimizin dışında firma rehberi sitemize reklam da verebilir ziyaretçilerle direkt olarak etkileşime geçebilirsiniz. Backlink çalışmaları, banner yayını veya makale içi reklam gibi bir çok reklam hizmetimiz bulunmaktadır. Reklam verin.

Ayrıca grup şirketimiz olan ZEK MEDYA olarak web site yapımı / tasarımı ve Butik SEO hizmeti vermekteyiz. Firmanızın internet sitesini tasarlayıp yayına alıyor hatta SEO hizmetimizle dilediğiniz anahtar kelimelerde ilk sayfaya taşıyor hatta ilk sıraya yükseltiyoruz.

 

EMS Medikal Mobile Siystem, Ambulans üretimi
Başa dön