En İyi Beyaz Eşya Markaları

En iyi beyaz eşya markaları

En iyi beyaz eşya markaları günlük yaşamda ihtiyaç duyulan tüm elektrikli ve elektronik eşyaların daha fonksiyonel ve konforlu olabilmesi için kendisini sürekli yenilemektedir. Elektrikli ve elektronik eşya gruplarına baktığımızda;

Buzdolapları,

 Su soğutucular,

Derin dondurucular,

 Fırın ve ankastre setler,

            Ocak, davlumbaz ve aspiratörler,

Kombiler ve ısıtıcı grubu,

Çamaşır ve bulaşık makineleri,

 Çamaşır kurutma makineleri,

Küçük ev aletleri,

            Tekerlekli ve dikey elektrikli süpürgeler,

            Şarjlı el süpürgeleri

 Bay bayan kişisel bakım cihazları( epilasyon setleri, traş bakım ürünleri, saç bakım ürünleri vb.)

İş yeri ve kurumsal alanlarda kullanılabilecek buzdolabı, sebil ve soğutucular şeklinde pek çok kategoride ürün sayılabilir.

Beyaz eşya markalarını sıralamak gerekirse;

1 Bosch

Alman teknoloji devlerinden biri olan Bosche beyaz eşya grubundaki ürünleri ile dünya üzerinde kendisini kanıtlamış, kullanımı son derece yaygın bir markadadır. Müşterilerinin güvenini kazanmayı birinci planda tutan Bosch yaşam için teknolojiyi benimseyen yaklaşımı ile kullanıcılarına hep daha iyisini vermek için çalışmakta ve piyasaya sürdüğü yeni ürün ve modellerle marka konumlandırma çalışmalarını güçlendirmektedir.

2. Philips

Yukarıda belirtilen eşya kategorileri ile ilgili önemli markalardan biri de Phılıps’tir. Konu dayanıklılık ve uzun süre etkin performans ise Phılıps Marka beyaz eşyalar tam da bu tanımın karşılığıdır. Yılların verdiği tecrübeyi,  modern teknoloji ile başarılı bir şekilde buluşturan Phılıps, her geçen gün büyümeye ve güçlenmeye devam etmektedir.

3. Arçelik

Arçelik marka beyaz eşyalar sadece tasarımları ile değil yeni dönem dijital uygulamaları başarılı bir şekilde yorumlamaları ile sadece ülkemizde değil dünya üzerinde de çok ses getirmiştir. Arçelik firmasının en önemli hedeflerinden biri olan yenilikçi yaklaşım; dayanıklılık, konfor, enerji tasarrufu ve dinamik bileşenleri ile kendisini güçlendirmekte ve yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

4.Beko

Beko marka beyaz eşyalar dünyada yaşanan teknolojik gelişmeleri en iyi şekilde kullanabilen üreticiler tarafından masaya yatırılmakta ve bu titiz çalışmanın sonuçları kendisini evrensel olarak kanıtlamaktadır. Tüm beyaz eşya kategorilerinin yanı sıra siyah eşya teknolojilerinde de adından sıklıkla bahsettiren Beko, uzun ömürlü ve yaygın garanti hizmetleri ile kullanıcıların tercih basamaklarında ilk sıralarda yer almaktadır.

5. Siemens

Siyah beyaz tüm eşya kategorilerinde fiyatı, kalitesi ve uygun yedek parça seçenekleri ile kullanıcılarını üzmeyen markalardan biri olan Siemens 1847 yılında Almanya’da kurulmuş köklü bir markadır. Akıllı kullanım özellikleri, dijital yönlendirme teknolojileri ve uzun süre etkin performans sağlayan Siemens marka cihazlar Avrupa genelinde ve dünya üzerinde sıklıkla tercih edilen markalar arasında yer almaktadır.

6.Profilo

 Beyaz eşya alanında en küçük aletlerden en büyük aletlere kadar ne varsa zengin Profilo teknolojilerinin yaygın üretim ağında o bulunmaktadır. Geliştirilmiş kullanım seçenekleri, yeni nesil enerji tasarrufu, şık tasarım ve zengin model seçenekleri işe profilo kullanıcılarının favorisi olmaya her zaman aday bir markadır.

Tüm bu markalarla benzer özellikler gösteren dünya devleri arasında

Samsung,

Sony,

Sharph

Miele gibi markalar da yaygın kullanım ağına sahiptir.

Başa dön