En iyi Taksitle Cep Telefonu Satan Mağazalar

Taksitle telefon satanlar

Türkiye’ nin en iyi taksitle cep telefonu satan mağazalar listesi son dönemlerde en sık merak edilen konularından birisi. Bazı kişiler kredi kartlarına güvenmediği için kredi kartı asla almazlar. Bazıları ise ellerindeki kredi kartının bütün limitini doldurur hatta 2. Ya da 3. Kartı alırlar. Hal böyle olunca iki tarafın da acil cep telefonu ve benzeri bir eşya alması için alternatif seçeneklerin olması gerekmektedir.

Taksitle cep telefonu almak için bazı şartlar bulunmaktadır. Kişi eğer bu şartları sağlıyorsa istediği ürünü alabilir. İşte merak edilen yönleri ile taksitle cep telefonu satanlar listesi:

MUTLU EVİM AVM | Mutluevim.com.tr

Taksitle cep telefonu satanlar listesi en çok tercih edilen bir diğer mağazası da Mutlu Evim. İstanbul merkezli çalışan mağaza, Türkiye geneline online mağazacılık yolu ile senetle satış yapıyor. 24 ay vade uyguladığı sneetle yapılan alışverişlerde aradığı şart SGK ya da Emekli kaydı aramaktadır. Eğer kişiye ait sgk kaydı yoksa yaptığı alışverişe kefil ya da ipotek göstermesi halinde işlemi onaylamaktadır.

Vatan Computer
Vatan Türkiye geneli bütün şubelerinde ve online mağazalarında kredi kartı olmayanlar için Fibabank üzerinden senetle satış yapıyor. Bu bir çeşit kredi kullandırma işlemi aslında. Müşteri elden taksit ödeyerek istediği telefona sahip olabiliyor. Alışveriş esnasında almak istenilen ürün bilgi için Van şubesinde Fibabank sorgusu yapılarak başvuru yapılıp yapılamayacağı kontrol ediliyor. Akabinde kişi adına bankanın verdiği kredi tutarı belli oluyor. Eğer alınacak ürün için yeterli bir limit çıkmış ise müşteri senetle cep telefonunu alabiliyor. 12 aya varan vadeler ile senetle alışveriş yapmanız mümkündür.

Mediamarkt
Mediamarket, taksitle cep telefonu satan mağazalar arasında en çok tercih edilenler arasında. Mağazanın bütün elektronik ürünlerde çok güvenilir olması senetle satış konusunda da ilk tercih sebepleri arasında olmasını sağlıyor. Mağazanın Denizbank ile olan anlaşması sayesinde müşterilerine 36 ay süre ile senetle cep telefonu alma şansı sunuyor.

Evkur
Evkur senetle eşya alımı konusunda Türkiye’ de en köklü kurumlardan birisidir. 12 aya varan vadeler ile müşterilerine uygun ödeme seçeneği sunan Evkur kredi kartı olmayanlar için daima tam destek. Yapı Kredi Bankası ile anlaşmalı olan Evkur, senetler için gerekli kredi kullanımını bu banka ile sağlıyor. Kendine has finansman kampanyaları ile de uygun ödeme koşulları sunuyor.

Hepsiburada.com

Hepsiburada internet sitesi üzerinden cep telefonlarına banka kredisi ile alışveriş kredisi kullandırarak taksitlendirme uyguluyor.

Başa dön