En İyi Tüp Bebek Merkezleri

En iyi tüp bebek merkezi

En iyi tüp bebek merkezleri bebek sahibi olmak isteyip de olamayanlar için önemli sayılan sağlık merkezleridir. Bebek sahibi olmayı arzu eden ancak bir yılı aşkın süredir bu isteği gerçekleşmeyenler, tüp bebek yöntemine başvurmaktadır. Tüp bebek yöntemi ile bebek sahibi olmak ihtimal dahilindedir. Tüm bu süreçte doğru tüp bebek merkezinin seçilmesi önemlidir. Kaliteli bir hizmet almak için doğru merkezin seçilmesi gerekmektedir. Tüp bebek merkezlerinin sundukları hizmetler birbirinden farklıdır. Bu nedenle kişiye uygun hizmeti sunan tüp bebek merkezi seçilmelidir.

En İyi Tüp Bebek Merkezleri Nerededir?

En iyi tüp bebek merkezleri yer aldığı iller itibarıyla farklılaşmaktadır. Ankara, İstanbul, Antalya ve diğer illerde kaliteli hizmet sunan merkezler bulunmaktadır. Bu merkezler, farklı tedavi hizmetleri ile çocuk sahibi olamayanların bu ihtiyaçlarına çözüm aramaktadır. Merkezlerin bünyesinde faaliyet gösteren doktorlar da sahip oldukları tecrübe ile merkeze başvuranlara yardımcı olmaktadır.

En İyi Tüp Merkezleri Listesi

İstanbul Tüp Bebek Merkezi

İstanbul da en iyi tüp bebek merkezleri arasında ilk sıralarda tercih edilen İstanbul Tüp Bebek Merkezi, kaliteli hizmeti ile önemli bir konumda yer almaktadır. Pek çok tecrübeli doktoru ile bebek sahibi olmak isteyenlere kaliteli bir hizmet sunulmaktadır. Merkezin sahip olduğu tedavi yöntemleri ve ekipmanlar ile kısırlık problemleri ile mücadele edilmektedir. Op. Dr. Aret Kamar’ın başında bulunduğu ekip, pek çok ailenin çocuk sahibi olmasına vesile olmuştur.

Bu merkezde tedavi görenlerin merkez hakkındaki yorumları oldukça tatmin edicidir. Merkezde tedavi görenler, süreç boyunca merkezdeki uzmanların ilgisinden memnun olduklarını belirtmektedir. Merkez, tedavi süreci boyunca; yeterli bilgilendirmede bulunma, sıcakkanlı bir tavır sergileme, profesyonel tedavi yöntemlerini uygulama ve ticari bir gaye gütmeden sunduğu hizmetler ile takdir toplamaktadır.

Memorial Tüp Bebek Merkezi

En iyi tüp bebek merkezleri arasında Memorial Tüp Bebek Merkezi de hatırı sayılır bir merkezdir. Bu merkez, başında iki özel uzmanın bulunduğu bir merkez olma özelliğine sahiptir. Ekibin sunduğu tedavi yöntemleri, Türkiye’de ve Avrupa’da önemli başarıların elde edilmesine yol açmıştır. Merkezde kısırlık tedavisinden düşük problemlerine kadar pek çok sorunun tedavisi için çaba gösterilmektedir. Ekibin başında Prof. Dr. Cem Demirel ve Prof. Dr. Semra Kahraman bulunmaktadır.

Merkezde faaliyet gösteren uzman ekip, genetik tanı yöntemi uygulayarak genetik rahatsızlık riski bulunan ailelere de çözümler sunmaktadır. Ekip, ileri yaştaki kadınlara anne olma konusunda doğru yöntemleri uygulaması ve ileri yaştakilerin kısa sürede anne olmasını sağlaması nedeniyle takdir toplamaktadır. Antalya Memorial tüp bebek Merkezi yorumları incelendiğinde Prof. Dr. Semra Kahraman’ın hastalarla son derece ilgili olduğu ve sürecin her aşamasında özverili davrandığı belirtilmektedir.

Antalya Tüp Bebek Merkezi

Antalya da en iyi tüp bebek merkezleri arasında bulunan Antalya Tüp Bebek Merkezi de kaliteli hizmeti ile başarılı sonuçlar elde etmektedir. Batı Akdeniz’de faaliyete başlayan ilk tüp bebek merkezidir. Merkez, 2000 yılında açılmıştır. Ekip 35 kişiden meydana gelmektedir. Ekibin içerisinde 6 hekim bulunmaktadır.

Merkez, hastalara sağlam bir bilgilendirme hizmeti de sunmaktadır. Süreç hakkında detaylı bilgilendirmeler sunarak tedavi görenlerin beğenisini kazanmaktadır. Ekibin zahmetsiz tedavi yöntemleri sunması ile öne çıktığı görülmektedir. Merkez, Dr. Kemal Özgür tarafından kurularak bugünkü haline ulaşmıştır.

Ankara Tüp Bebek Merkezi

Ankara’da yer alan önemli merkezlerden bir tanesi de Ankara Tüp Bebek Merkezi’dir. Merkez, 2002 yılında açılmıştır ve bu tarihten itibaren hizmet sunmaktadır. Ekip tarafından tüm tedavi yöntemleri uzmanlıkla uygulanmaktadır. Merkez; anestezi ve genetik uzmanları, ürolog, androlog ve embriyologlarla kaliteli bir tüp bebek hizmetinin doğru adresi olmaktadır.

Merkezde açık ya da kapalı tedavi yöntemleri ile ilaç tedavileri uygulanmaktadır. Kısırlığa yol açan nedenler araştırılarak kısa sürede çözümler sunulmaktadır. Ankara Tüp Bebek Merkezi Kubilay Vicdan merkezin kurucuları arasında yer almaktadır. Pek çok akademik yayını bulunan Kubilay Vicdan’ın hasta yorumları son derece olumludur.

Anatolia Tüp Bebek Merkezi

En iyi tüp bebek merkezleri arasında yer alan Anatolia Tüp Bebek Merkezi, Ankara’da hizmet sunan önemli merkezlerden bir tanesidir. Merkez, sağlam bir altyapıya ve donanıma sahiptir. Tecrübeli ve uzman doktorları ile farklı tedavi yöntemlerini başarı ile uygulamaktadır. Merkezdeki laboratuvar hizmeti son derece başarılıdır. Alanında uzman ve tecrübeli doktorları ile tedavi sürecini aydınlatıcı hizmetler de sunmaktadır.

Fertijin Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi

En iyi tüp bebek merkezleri arasında Fertijin özel bir konumda yer almaktadır. Merkez, İstanbul Etiler’de faaliyet göstermektedir. En gelişmiş ekipmanların ve yöntemlerin bu merkezde uygulandığı bilinmektedir. Merkez, 1996 yılında başladığı hizmet hayatında, modern bir merkez olma özelliğine sahip olmayı başarmıştır. Kısırlık tedavisi için başka merkezlerde çözüm bulunamayan vakalarda da başarılı sonuçlar elde etmiştir.

Merkezdeki ekip, Op. Dr. Seval Taşdemir tarafından idare edilmektedir. Merkez, dünyadaki ilkleri başarması ile isim yapmıştır. Netherton adıyla anılan genetik rahatsızlığın PGD usulü ile ayıklanmasını ve tüp bebeklerin sağlıklı bir şekilde dünyaya gelmesini sağlamıştır. Merkeze gelen çiftler, uzman doktorlar tarafından birebir takip edilmektedir. Çocuk sahibi olmak için uygulanan tüm tedavi yöntemleri ayrıntılı bir şekilde tedavi görenlere açıklanmaktadır. Butik bir klinik özelliğine sahip olan merkez, en zor vakaların çözümünde öncü konumdadır.

Brüksel Tüp Bebek Merkezi

En iyi tüp bebekleri merkezleri arasında Brüksel Tüp Merkezi de bulunmaktadır. Merkez 2008 yılından beri hizmet vermektedir. Son teknoloji ekipmanların kullanılması ile kaliteli hizmet sunulmaktadır. Prof. Dr. Yücel Karaman’ın liderliğinde görev yapan uzman ekip, tüp bebek tedavisinde yüksek başarı oranlarına sahiptir. Çocuk sahibi olmak için sabırsız olanların tercih ettiği merkezler arasında yer almaktadır.

Brüksel Tüp Bebek Merkezi’ne Gidenler Memnun Mudur?

Brüksel Tüp bebek Merkezi’ne gidenler merkezin ilgisinden son derece memnun olduklarını belirtmektedir. Hasta bakıcılarından doktorlarına kadar tüm personelin aşırı derecede ilgili davrandıkları da yorumlar arasında yer almaktadır. Yapılan ameliyatların rahat bir şekilde ve ağrısız olarak gerçekleştiğinden bahsedilmektedir. Olumlu yorumlar sayıca fazla olmakla birlikte yer yer olumsuz yorumlara da rastlanılmaktadır.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Tüp Bebek Ünitesi

Ankara da en iyi tüp bebek merkezleri arasında Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Tüp Bebek Ünitesi unutulmamalıdır. 1998 yılından beri hizmet veren merkez, hemen hemen en başından beri kemikleşmiş kadrosu ile hizmetini sunmaktadır. Bu merkezde çocuk sahibi olmak için gerek duyulmayan hiçbir tetkik ve işlem uygulanmamaktadır. Merkezin teknik donanımı üst düzeydedir.

Bu sayede her vakaya kolaylıkla çözüm sunulmaktadır. Prof. Dr. Hulusi Bülent Zeyneloğlu liderliğinde görev yapan ekip, başarıları ile adından sıklıkla söz ettirmektedir. Merkezin tedavi ettiği sorunlar arasında:

  • Yumurtalık rezervlerinde yaşanan sorunlar,
  • Spermlerdeki kalitesizlik ve yetersizlik problemleri,
  • Yumurtalama sorunları,
  • Kısırlık problemi,
  • Polikistik over rahatsızlığı,
  • Fallop tüplerinde meydana gelen tıkanıklar,
  • İmmünolojik rahatsızlıklar,
  • Diğer rahatsızlıklar yer almaktadır.

En iyi tüp bebek merkezleri sahip oldukları son teknoloji cihaz ve yöntemler ile etkin çözümler sunmaktadır. Bebek sahibi olmak isteyen ailelere süreç boyunca destek olarak uygun tedavileri uygulamaktadır. Bu merkezler, süreç boyunca tedavi görenlere tedavi hakkında bilgilendirmelerde bulunarak süreci, hastalar için daha da kolaylaştırmaktadır.

İzmir de En İyi Tüp Bebek Merkezi Hangisi?

İzmir de en iyi tüp bebek Merkezi hangisi sorusuna cevap vermek gerekmektedir. Smyrna Art Tüp Bebek Merkezi, İzmir Bayraklı’da bulunan ve kaliteli tüp bebek hizmeti sunan bir merkezdir. Alanında son derece deneyimli doktorlar ile hizmet vermektedir. Merkezi tercih edenlerin yorumları genel itibarıyla olumludur.

Türkiye’nin En İyi Tüp Bebek Merkezi Neresi?

Türkiye’nin en iyi tüp bebek merkezi neresi sorusunun cevabı sıklıkla merak edilmektedir. Bu soruya cevap verebilecek çok sayıda kaliteli tüp bebek merkezi bulunmaktadır. Bu merkezlerin her biri kendilerine has tedavi yöntemlerini büyük bir profesyonellikle sunmaktadır. Ancak kategorize etmek gerekirse Dünya genelinde ilkleri başaran bir tüp bebek merkezi olarak Fertijin Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi’ni belirtmek doğru olacaktır.

Başa dön