Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat, Ev Taşıma Firması

Evden Eve nakliyat hizmetleri taşınma süreci için oldukça önemli bir yere sahiptir. Nakliye hizmetleri içerisinde en iyi hizmeti sunan firma ile çalışmak sürecin iyi yönetilmesini sağlayacaktır.

Evden eve eşya taşıma işlemi basit gibi görünse de aslında baştan sonra plan program gerektiren bir iştir. Evini taşımak isteyen hane sahibi ya da iş yeri sahibi taşınma gününe özel kalan işlerini de programa alır. Bu durumda bir işin aksaması kalan işlerin de aksayacağı anlamına gelir.

Parça eşya taşıma işi yapacak firma ile görüşürken A’dan Z’ye alınacak hizmete dair detaylar alınmalıdır. Sektörde yer alan birçok nakliye firması olması aslında zamanla dolandırıcılık gibi durumların da ortaya çıkmasına sebep olmuştur. Dikkat edilmesi gereken husus nakliye hizmeti sunacak firmanın size referans çalışma sunabilmesidir.

Evden eve nakliyat hizmeti sunan firmaların özellikle asansörlü taşımacılık yapması büyük artı olacaktır. Asansörlü eşya taşıma işlemi özellikle büyükşehirlerde çok önemli yere sahiptir. Taşınma sürecini hızlandırması, eşyaların daha kısa sürede evden çıkarılmasını sağlar. Bu durumda taşınma esnasında diğer hanelere rahatsızlık verilmemesi önemlidir.

Evden Eve Nakliye Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir? isimli makalemizi okumanızı öneririz!”

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatları taşınan eşyaya göre değişmektedir. Nakliyat firmaları fiyat teklifi isteyen kişilerden özellikle bazı bilgiler isterler. Bu bilgiler evin kaç oda olduğu, hangi eşyaların taşınacağı, yeni adresin nerede olduğu, hangi tarihte taşınacağı gibidir… Evden eve eşya taşıma işlemi bazen tek bir koli ile yapılabildiği gibi tamamen bir evin de taşınması söz konusu olabilir. Bu durumda belirleyici eşyanın miktarı olur. Bunun dışında bazı evler 1+1, bazıları 2+1, bazıları ise 3+1 olabilmektedir. İşte eve ait boyut değiştikçe taşınacak eşyanın sayısı da aynı ortada yükselecektir. Eşya sayısı belirtilen sebepten ötürü nakliyat fiyatları için en önemli belirleyici faktördür.

Bir diğer husus eşya paketleme işinin firma tarafından yapılıp yapılmayacağıdır. Eğer eşya paketleme işini hane sahibi sahibi yapacaksa bunu başta belirtmeli ve fiyat teklifini ona göre almalıdır. Çünkü piyasada yer alan nakliye firmalarının çoğu eşya paketleme işlemini sigorta kapsamı olması için kendileri yapmaktadır.

Başa dön