FOR SAĞLIK HİZMETLERİ MEDİKAL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Firma Ünvanı: FOR SAĞLIK HİZMETLERİ MEDİKAL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Adres: Y.DUDULLU MAH.YÜKSELEN SK.MAT HAN REZ.ST.MAT HAN REZ.AP:2/61 / ÜMRANİYE / İSTANBUL / TÜRKİYE

Telefon: –

Mobil: –

Fax: –

Sektör:

Faaliyet Alanı: Işınlama, elektromedikal ve elektroterapi ekipmanlarının bakım ve onar

Nace Kodu:

Sicil No:

Web Sitesi: –

Mail: –

Firma Açıklaması: İstanbul ‘da hizmet veren FOR SAĞLIK HİZMETLERİ MEDİKAL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ firması Işınlama, elektromedikal ve elektroterapi ekipmanlarının bakım ve onar konusunda hizmet vermektedir. FOR SAĞLIK HİZMETLERİ MEDİKAL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ firması iletişim bilgileri sitemizde mevcuttur. Ünvan, adres, telefon gibi bir çok firma iletişim bilgilerine sayfada ulaşabilirsiniz. Firma 2019 yılı Temmuz ayında hizmete başlamış bulunmaktadır.

 

  

ZEK MEDYA; Ümraniye Web Site Tasarım

Ümraniye Web Site Tasarım firması Zek Medya tüm İstanbul ‘a profesyonel ve kurumsal web tasarım hizmetleri vermektedir. Ümraniye Web Site Tasarım firması olarak, Yeni kurulan şirketlere web site tasarımı konusunda indirim ve destek vermektedir. Her türlü talep ve isteklerinize cevap verebilecek web tasarımlara ek, hazır şablon yada özel tasarım web siteleri hizmetleri sunmaktadır. Özellikle Ümraniye, Çekmeköy, Sancaktepe, Ataşehir, Şile, Ağva, Taşdelen, Beykoz, Kavacık bölgelerine hizmet veren firma; bu bölgelerde bir çok kurumsal ve şahıs firmalarına profesyonel web site tasarımı yapmıştır. İstanbul Anadolu yakasında müşteri ziyaretleri yapan firma İstanbul Avrupa yakasına ve tüm Türkiye ‘ye Web Site Tasarım hizmetleri vermektedir.

Hizmetler

 • Web site Tasarım
 • Web Sitesi Danışmanlığı
 • Özel Tasarım Web Site Yapımı
 • E-Ticaret Sitesi
 • E-Ticaret Danışmanlığı
 • Özel Proje Web Site ve Uygulamalar
 • Seo Çalışması
 • Seo Danışmanlığı
 • Seo Eğitimi
 • Sem – Marketing
 • Sem Eğitimi
FOR SAĞLIK HİZMETLERİ MEDİKAL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Neden Firmadd.com ?

Firmadd.com bir firma rehberi sitesidir. Firmanızı, markanızı veya hizmetinizi firmadd.com’a ekleyerek olası müşterilerinizi firmanız ve hizmetlerinizden haber etmekle birlikte, rakip firmalara müşterilerinizi kaptırmazsınız. Firmadd.com firma ekleme sitesi Google ve diğer arama motorlarında ilk sıralarda çıktığından firmanızla ilgili ürünleri veya hizmetleri arayan kişi, firma veya kurumlar firmadd.com‘da sizin sayfanızla etkileşime geçtiğinde sizin iletişim bilgilerinize, web site bilginize, mail adresinize veya harita konum bilgilerinize erişmiş olacaktır.

ÖNEMLİ BİLGİ: Firmadd.com bir firma rehberi sitesidir. Firmadd.com Firma rehberi sitemizde her hangi bir ürün satılmaz. Firmadd.com sitemizde yer alan firmalar ile bir bağımız bulunmamakta olup bilgi amaçlı sitemiz ziyaretçilerine rehber olarak hizmet vermektedir. Firmadd.com firma rehberimizde yüzbinlerce firma yayınlanmış olup, her geçen gün bu sayı artmaktadır ve ayrıca bu firmaların hiç birine firmadd.com aracılık hizmeti, aracılık, ortaklık etmez veya bu firmalar firmadd.com'un değildir veya bir ticari ilişkisi bulunmamaktadır.

Firmadd.com Firma Rehberi Sitesi Neden Var?

Firma ekleme sitesi olan firmadd.com firma rehberi sitesine hoş geldiniz. Firma rehberi sitemizde yüzbinlerce firma, kurum, okul, üniversite, taksi durağı, eczane, noter, otel, tatil köyü, gezilecek yer, hastane, restoran, çilingir, servis, bayi, hazır ofis, lastikçi, oto bayi, avm, rezidans, iş merkezi, inşaat firması, yemek alanı, hava alanı, senetli alışveriş merkezi, sigorta firmaları, bankalar, atm ve banka şubeleri, teknıoloji marketleri, mobilya, üretim, fabrika, devlet ve özel kurum/ kuruluşlar gibi bir çok konuda sizlere bilgi ve yol gösteren faydalı bilgiler, sayfalar bulunmaktadır. Ücretsiz Firmanızı Ekleyin.

Firmadd.com firma rehberi sitemize Gümüş Üye Paketi ücretsizdir. Bunun yanı sıra ücretli üyelik paketlerimizde bulunmaktadır. Gold ve Premium üyelik paketlerimiz firmaları ön plana çıkarark bilinirliği çoğaltacağı gibi müşteri sağlamakta iyi bir rol üstlenecektir. Firma rehberi sitesi hizmetimiz Google Adsense reklamları yayınlayarak ziyaretçilerin reklamları tıklamasından gelir sağlayarak hizmetlerini devam ettirmektedir. Üyelik paketlerimizi inceleyin.

Üyelik paketlerimizin dışında firma rehberi sitemize reklam da verebilir ziyaretçilerle direkt olarak etkileşime geçebilirsiniz. Backlink çalışmaları, banner yayını veya makale içi reklam gibi bir çok reklam hizmetimiz bulunmaktadır. Reklam verin.

Ayrıca grup şirketimiz olan ZEK MEDYA olarak web site yapımı / tasarımı ve Butik SEO hizmeti vermekteyiz. Firmanızın internet sitesini tasarlayıp yayına alıyor hatta SEO hizmetimizle dilediğiniz anahtar kelimelerde ilk sayfaya taşıyor hatta ilk sıraya yükseltiyoruz.

 

Başa dön