Hadde Merdanesi Üreticisi

Hadde Merdaneleri

GLT Mühendislik; Dünyanın en iyi hadde merdanesi üreticileri ile birlikte ortak projeler üreterek Türkiye genelinde yassı metal üreticileri için hadde merdaneleri tedarik etmektedir. Özellikle Otomotiv sanayisinde aktif rol oynayan Glr Mühendislik Otomotiv sektörünün en büyük firmalarına hadde merdanesi temin etmektedir. Özel talep ve ölçülerde hadde merdaneleri imal etme yeteneği ve tecrübesine sahip firma yılların verdiği tecrübe deneyimleriyle müşterilerinin yanında güç bir iş ortağı olarak yer almaktadır.

Hadde Merdaneleri Üretimi

Hadde merdanesi üretimlerinde kaliteli bir işçilik ortaya koymak adına döküm işlemi yürütürüz. Bu işlemler sayesinde etkili yüzey sertleştirme işlemleri yürütülür. Böylelikle de dayanıklı bir hadde merdanesi ortaya çıkarılmış olur. Yüksek kalitede alaşım elementi kullanılır ve sıcak sac haddeleme sürecinde, üstün bir yüzey koruma hizmeti sunar. Üretilen hadde merdanesi ürünlerinde kırılma, çatlama ve bozulma olmaması için başta soğutma sistemleri olmak üzere tasarım ve haddeleme sürecinde pek çok standart geliştirdik. Bu standartlar sayesinde ortaya en kaliteli hadde merdaneleri ortaya çıkarılır. Bu standartlar arasında şunlar yer alır:

⦁ Malzeme sertlik düzeyi ve yüzey bölümü tolerans değerleri kontrol edilir.
⦁ Çatlak gibi kullanışsız ürünlerin kontrolü titiz bir biçimde yürütülür.
⦁ Kullanım amacına uygun olarak istenilen sertlik düzeyi, aşınma düzeyi ve termal şok direnci gibi özellikler uygulanan merdaneler üretilebilir.
⦁ Merdanelerde kırılma oluşmaması ve emniyetli bir sistem içerisinde çalışması için uygun tasarımlar tercih edilir.
⦁ Muylu yapısı ile merdane gövde çapı arasındaki uygun çalışma emniyet oranları uygun standartlarda tasarıma dahil edilir.
Bu standart üretim yöntemi ve haddeleme süreci ile yüksek dayanıklı hadde merdaneleri ortaya çıkar. Teknolojik yöntemler ve ESR prosesi sayesinde üretim gerçekleştirilir.

Başa dön