Hızlı Kredi Çekme Detaylar

5 Dakikada Kredi, Hızlı Kredi, Hızlı kredi çekme yöntemleri

Acil nakit ihtiyaçlarınıza zahmetsiz çözüm sunan bankalar tarafından sunulan hızlı kredi çekme imkanı ile şubeye gitmenize gerek kalmadan saniyeler içerisinde kredinizi kullanabilirsiniz. Akbank, İş Bankası, Fibabank, QNB Finansbank, CepteTeb ve pek çok banka tarafından sunulan hızlı kredi çekme detaylar hususundaki bilgiler yazımızın devamında yer almaktadır..

Hızlı Kredi Çekme Nedir?

İnternet bankacılığı ya da mobil bankacılık üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz, onaylanması halinde kredi tutarınızın anında hesabınıza aktarılmasını sağlayabileceğiniz bir kredi hizmetidir. Hızlı kredi çekme imkanı sunan pek çok banka bulunmaktadır. Kredi üst limitleri bankadan bankaya değişiklik gösterse de kefilsiz, senetsiz, ipoteksiz ve imzasız olması özellikleri ortaktır.

Hızlı Kredi Çekme İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Hızlı kredi hizmeti sunan banka da hesabınız var ise anında kredi kullanarak nakit ihtiyaçlarınıza 7/ 24 çözüm bulabilirsiniz. Şubeye gitmeden hızlı kredi çekme imkanından faydalanabilmek için bankanızın mobil bankacılık uygulaması ya da internet bankacılığı üzerinden hesabınıza giriş yapabiliyor olmanız gerekmektedir.

Anında kredi başvuruları saniyeler içerisinde sonuçlandırılmakta, kredinizin onaylanması halinde ise paranız hesabınıza aktarılmaktadır. Her bankanın hızlık kredi çekme üst limitleri, uyguladıkları faiz oranı ve vade değişiklik göstermektedir. Bu nedenle sizler için en çok tercih edilen bankaların hızlı kredi çekme detaylarına yer vermek istiyoruz.

Akbank Direkt Kredi

Şubeye gitmeden kredi kullanın mottosu ile yola çıkan Akbank direkt kredi, 40 Bin TL ve 60 aya kadar vade ile hızlı kredi çekme imkanı sunmaktadır. Akbank Mobil ve Akbank internet sitesi üzerinden hemen kredi limitinizi öğrenebilir, ihtiyacınızın olması halinde anında kredinizi kullanabilirsiniz.

İş Bankası Anında Kredi

İş Bankası müşterilerine sunduğu anında kredi hizmeti ile acil nakit ihtiyaçlarına da hızlı bir çözüm gerçekleştirmektedir. İş Bankası anında kredi üst limiti 50 Bin TL olup 60 aya kadar vade ile ödeme imkanı sunulmaktadır. İş Bankası hızlı kredi çekme işlemi için işCep ve İş Bankası internet sitesi üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir.

Fibabank Anında İhtiyaç Kredisi

Fibabank müşterileri günün her saati telefon bankacılığı, internet bankacılığı ve mobil bankacılık aracılığı ile anında ihtiyaç kredisi için başvuruda bulunabilme imkanına sahiptir. 70 Bin TL’ye ve 60 ay vadeye kadar anında ihtiyaç kredisi sunan Fibabank, müşterilerinden kredi başvurusu için her hangi bir belge talebinde bulunmamaktadır.

QNB Finansbank KrediGo

QNB Finansbank KrediGo ismi ile lanse ettiği uygulaması ile müşterilerine hızlı kredi çekme imkanı sunmaktadır. KrediGo uygulamasını kullanmak için Finansbank müşterisi olmanız gerekmemektedir. Hızlı kredi çekme ihtiyacınızın doğması halinde KrediGo uygulamasından güncel kredi notunuzu öğrenebilir ve ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvurunuzun onaylanması halinde ise QNB Finansbank hesabınız var ise hemen hesabınıza aktarılmasını talep edebilirsiniz.

CepteTEB İhtiyaç Kredisi

Türkiye Ekonomi Bankasının masrafsız bankacılık hizmeti olan CepteTEB hesabınız olması halinde mobil uygulama ya da internet sitesi ile anında ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirmeniz mümkün. Günün her saati hızlı kredi çekme imkanı tanıyan CepteTEB ile 36 ay vadeye ve 50 Bin TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz.

Başa dön