İstanbul Seksiyonel Kapı Firması

İstanbul Seksiyonel Kapı Firması

İstanbul Seksiyonel Kapı Firması olan Focus Kapı genel müdürü Makine Mühendisi Yasin Köse ile gerçekleştirdiğimiz sohbette İstanbul Seksiyonel Kapı Firması konusunu ele aldık. Yasin bey bizlere şu sözleri aktardı.

İstanbul seksiyonel kapı firması olarak yurt içi yurt dışı alanlarda sektörümüz ile ilgili olan tüm alanlarda faaliyet göstermekteyiz. Keşif hizmetleri konusunda her şehirde bulunuyor olabilecek her opsiyon konusunda müşterilerimizi bilgilendiriyoruz. Teknik olarak uygun olmayan ürünü kullandırmamaya özen gösteriyoruz. Konuyu ticaret yapmanın ötesine taşıyor keyifli bir iş çıkarmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

İstanbul seksiyonel kapı ihtiyaçları konusunda çok daha etkin rol oynamaktayız. Seksiyonel kapı teknik servis hizmetleri konusunda anlık olarak müdahale edebilme kabiliyetine sahip olan firmamız otomatik kapı sektörüne ait diğer ürünler konusunda da servis hizmeti vermektedir. Yedek parça temini konusunda her türlü marka ve model ile ilgili hizmet verebilmekteyiz. Seksiyonel kapı yayı, seksiyonel kapı paneli gibi özel ürünleri anında tespit ederek müşteri mağduriyetinin önüne geçiyoruz. Haftanın her günü ve günün her saati hizmete hazır olan ekimiz kıymetli müşterilerimize destek olmaya devam etmekteyiz. Focus kapı otomasyon firmamızı tercih eden müşterilerimize teşekkürlerimizi borç biliyoruz. 

Başa dön