KEFELİ GİYİM SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ BİSSE

Firma Ünvanı: KEFELİ GİYİM SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ

SAHİP OLDUĞU MARKALAR: BİSSE

Adres: RAMİ KIŞLA CAD. METAL HAN. NO:83 TOPÇULAR /İST

Telefon Numarası: 0212-230 10 35

Telefon 2: 0212-613 97 10

Faks: 0212-501 52 41

Web Site: www.bisse.com.tr

Mail: export@bisse.com.tr

Açıklama: Ticari faaliyet / hizmet veren KEFELİ GİYİM SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ firmasının iletişim bilgileri sayfada mevcuttur. KEFELİ GİYİM SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ} adres, telefon, web site ve tüm iletişim bilgileri bu sayfada paylaşılmaktadır. Firma rehberi sitesi olan firmadd.com’da bugün itibariyle on binlerce firma kayıtlıdır ve bu sayı her geçen gün çoğalmaktadır. Türkiyenin Firma Rehberi Sitesi.

Bu firma firmadd.com Firma Rehberi sitemize otomatik olarak yüklenmiştir. Eksik/hatalı bilgileri güncellemek veya firmayı sahiplenmek için alttaki linklere tıklayabilirsiniz. Firmanızı sahiplenerek etkili reklamlarımız veya öne çıkarma hizmetlerimizden yararlanıp müşteri portföyünüzü genişletebilirsiniz. Daha çok ziyaretçi ve müşteri ile kazançlarınızı yükseltebilirsiniz.

KEFELİ GİYİM SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ BİSSE

Neden Firmadd.com ?

Firmadd.com bir firma rehberi sitesidir. Firmanızı, markanızı veya hizmetinizi firmadd.com’a ekleyerek olası müşterilerinizi firmanız ve hizmetlerinizden haber etmekle birlikte, rakip firmalara müşterilerinizi kaptırmazsınız. Firmadd.com firma ekleme sitesi Google ve diğer arama motorlarında ilk sıralarda çıktığından firmanızla ilgili ürünleri veya hizmetleri arayan kişi, firma veya kurumlar firmadd.com‘da sizin sayfanızla etkileşime geçtiğinde sizin iletişim bilgilerinize, web site bilginize, mail adresinize veya harita konum bilgilerinize erişmiş olacaktır.

ÖNEMLİ BİLGİ: Firmadd.com bir firma rehberi sitesidir. Firmadd.com Firma rehberi sitemizde her hangi bir ürün satılmaz. Firmadd.com sitemizde yer alan firmalar ile bir bağımız bulunmamakta olup bilgi amaçlı sitemiz ziyaretçilerine rehber olarak hizmet vermektedir. Firmadd.com firma rehberimizde yüzbinlerce firma yayınlanmış olup, her geçen gün bu sayı artmaktadır ve ayrıca bu firmaların hiç birine firmadd.com aracılık hizmeti, aracılık, ortaklık etmez veya bu firmalar firmadd.com'un değildir veya bir ticari ilişkisi bulunmamaktadır.

Firmadd.com Firma Rehberi Sitesi Neden Var?

Firma ekleme sitesi olan firmadd.com firma rehberi sitesine hoş geldiniz. Firma rehberi sitemizde yüzbinlerce firma, kurum, okul, üniversite, taksi durağı, eczane, noter, otel, tatil köyü, gezilecek yer, hastane, restoran, çilingir, servis, bayi, hazır ofis, lastikçi, oto bayi, avm, rezidans, iş merkezi, inşaat firması, yemek alanı, hava alanı, senetli alışveriş merkezi, sigorta firmaları, bankalar, atm ve banka şubeleri, teknıoloji marketleri, mobilya, üretim, fabrika, devlet ve özel kurum/ kuruluşlar gibi bir çok konuda sizlere bilgi ve yol gösteren faydalı bilgiler, sayfalar bulunmaktadır. Ücretsiz Firmanızı Ekleyin.

Firmadd.com firma rehberi sitemize Gümüş Üye Paketi ücretsizdir. Bunun yanı sıra ücretli üyelik paketlerimizde bulunmaktadır. Gold ve Premium üyelik paketlerimiz firmaları ön plana çıkarark bilinirliği çoğaltacağı gibi müşteri sağlamakta iyi bir rol üstlenecektir. Firma rehberi sitesi hizmetimiz Google Adsense reklamları yayınlayarak ziyaretçilerin reklamları tıklamasından gelir sağlayarak hizmetlerini devam ettirmektedir. Üyelik paketlerimizi inceleyin.

Üyelik paketlerimizin dışında firma rehberi sitemize reklam da verebilir ziyaretçilerle direkt olarak etkileşime geçebilirsiniz. Backlink çalışmaları, banner yayını veya makale içi reklam gibi bir çok reklam hizmetimiz bulunmaktadır. Reklam verin.

Ayrıca grup şirketimiz olan ZEK MEDYA olarak web site yapımı / tasarımı ve Butik SEO hizmeti vermekteyiz. Firmanızın internet sitesini tasarlayıp yayına alıyor hatta SEO hizmetimizle dilediğiniz anahtar kelimelerde ilk sayfaya taşıyor hatta ilk sıraya yükseltiyoruz.

 

Başa dön