2020 Saç Ekimi Fiyatları Ne Kadar?

Saç ekimi fiyatları

2020 saç ekimi fiyatları ne kadar sorusu bu yıl da hem bayanlar hem de erkekler tarafından çok merak edilen konular arasındadır.

Saç ektirmek isteyen herkesin yakından takip ettiği bu konu her yıl farklı rakamlara ulaşabilmektedir. Peki saç ekim ücretleri 2020 yılı içerisinde ne kadardır? Hangi işlemler ne kadara yapılır? Saç ekimi için hangi cerrahi müdahaleler ne kadara yapılır?

Saç ekim merkezleri arasında bariz fiyat farkları olabilmektedir. Saç ekim işlemleri her zaman dikkat gerektiren işlemlerdir. Piyasada birçok saç ekim merkezi size farklı aralıklarda saç ekim fiyatı belirtebilir. Peki sizin için en doğru rakam hangisi olacaktır? En uygun fiyatlı saç ekim işlemi ihtiyacınızı karşılar mı? En pahalı saç ekim merkezi %100 başarılı mıdır? Saç ekimi yaptıracaksınız ancak verilen fiyatlardan hangisi için nasıl seçim yapmalısınız?

Tüm Merak Edilen Detayları İle 2020 Saç Ekimi Fiyatları

Saç ekim fiyatları özellikle İstanbul, İzmir ve Ankara’ da belirli bir ortalama yakalamıştır. Ancak asla net bir rakam söylemek doğru olmaz. Belirli bir statüye sahip saç ekim merkezleri için 2020 saç ekimi fiyatları 5000 TL üzerinde seyredebilmektedir. A kalite saç ekim merkezleri için fiyat aralığının bu şekilde seyretmesi açısından belirli kriterler vardır. Bunlar:

• Saç ekimi yapılan alan kesinlikle steril ortamdır.
• Kişi öncelikle doktor kontrolünden geçirilir ve saç ekim işlemi bundan sonra onaylanır.
• Saç ekimi asla rastgele düzende yapılmaz. İşlem baştan sona düzenli şekilde planlanarak yürütülür.
• Saç ekim işlemi yapıldıktan sonra kişinin baş kısmında gerekli hijyenin sağlanması için bütün malzeme ve araçlar verilir.
• Kullanılması gereken ilaç listesi belirtilir. Saç ekimi için önemli olan ilk 3 ay devamlı doktor kontrolünde geçer. Sonrasında ise saçın normal seyrinde çıkması beklenir.

Bu durumun aksine merdiven altı diye tabir edilen saç ekim merkezlerinde çok daha düşük rakamlara saç ekimi yapılmaktadır. Belki bu rakamlar 1000-2000 TL’ ye kadar düşmektedir. Ancak saç ektirmek isteyenler için en önemli husus kesinlikle sağlıktır. Sağlık asla şakaya gelmez. Bu nedenle saçınızı en uygun steril ortamda ektirmeniz tavsiye olunmaktadır.

Başa dön