Seksiyonel Kapı Firmaları

Seksiyonel Kapı Firmaları

Seksiyonel kapı, fabrikaların daha hızlı ve güvenli bir şekilde işlerini yapmasına yardımcı olan sağlam ve dayanıklı kapılardır. Sağlamlığı ve kullanım kolaylığı nedeniyle özellikle büyük fabrikalar seksiyonel kapı çeşitlerini daha çok tercih etmektedir. Seksiyonel kapı firmaları da bu yönde müşterilerin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda hizmet sağlamayı amaçlamaktadır. focuskapi.com bu konuda gereken desteği müşterilerine sağlamaktadır.

Sağlamış olduğu avantajlarla sıklıkla tercih edilen kapılar arasında yer alan seksiyonel kapı çeşitlerinin kullanım alanları fabrika kapıları başta olmak üzere, garaj kapısı veya depo kapısı gibi birçok alanda sıklıkla tercih edilmektedir. Sıklıkla tercih edilmesine bağlı olarak da seksiyonel kapı firmaları her geçen gün sayıca büyümekte ve kapasiteleri daha da artmaktadır.

Birçok sistemsel özelliği bir arada barındıran seksiyonel kapı, elektrik kesildiğinde manuel açılma özelliğinin yanı sıra olası arıza durumlarında düşmeme veya uzaktan kumandalı kullanım gibi birçok donanıma da sahiptir. Seksiyonel kapı çeşitlerinde farklı renk modelleri de bulunmakta olup, müşteriler ihtiyaçları ve zevkleri doğrultusunda diledikleri gibi tercih yapabilmektedirler.

Seksiyonel Kapı Firmaları Nelerdir?

Seksiyonel kapı firmaları, bu konuda hizmet almak isteyen seksiyonel kapı satışının yapıldığı yerlerdir. Günümüzde bu kapılara ihtiyaçların artmasıyla seksiyonel kapı firmaları da giderek büyümekte ve nitelikleri de artmaktadır.

1- Focus Kapı Otomasyon Sistemleri

Focus Kapı seksiyonel kapı hizmeti veren en önemli firmaların başında gelmektedir. 2002 yılında kurulan firma günden güne daha gelişerek %100 müşteri memnuniyeti esaslı hizmet sağlamaya devam etmektedir. Gelişen teknolojiye ayak uydurarak kapı otomasyon sistemlerinde önemli gelişmelere imza atan focus kapı sektörün zorlu ve tehlikeli durumlarına karşı gerekli tedbirleri de almaktadır.

Neden focus kapı sorusuna verilecek en güzel cevaplardan biri %100 müşteri memnuniyeti ve güveni üzerine temellerinin atılmış olmasıdır. Profesyonel ekip ve ekipmanlarla sağlam ve kaliteli hizmet anlayışı sunan bir firmadır. Kurulumundan beri geçen 19 yıl süresi boyunca sürekli yeni bir aşama kat ederek bugünlere kadar gelmeyi başarmıştır.

Focus kapı her geçen gün firmaya yeni eklenen referanslarla birlikte büyümeye devam etmektedir. Emniyette tasarruf olmaz ilkesiyle birlikte hareket ederek alınabilecek tüm güvenlik önlemleri alınarak hizmet sağlanmaktadır. Sağladığı tüm hizmetlerle büyük başarılara imza atan focus kapı firması, özellikle seksiyonel kapı hizmeti konusunda ayrı bir yol kat etmektedir.

Seksiyonel kapı konusunda müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda, endüstriyel kapılar, full vision kapılar, garaj kapısı ve dekoratif panelli giriş kapısı olacak şekilde ihtiyaca ve isteğe göre hizmet verilmektedir. Focus kapı müşterilerden aldığı olumlu yorumlar ve müşteri memnuniyeti il birlikte hizmet kalitesini arttırmaya devam etmektedir. Firma hakkında daha detaylı bilgi www.focuskapi.com internet adresi üzerinden öğrenilebilecektir.

2- Doortaş Otomatik Kapı Sistemleri

Temel ilkesi minimum maliyetle en kaliteli ve doğru hizmeti sunmak olan firma 1999 yılında kurularak hizmet vermeye başlamıştır. Türkiye’nin iç ve dış pazarda en önemli tedariklerinden biri olma özelliğine sahip olmakla birlikte en son teknoloji sistemlerini sağlamış olduğu hizmetlerde kullanmaktadır.

Güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışıyla birlikte çalışan Doortaş Otomatik Kapı Sistemleri, 45 çalışanıyla birlikte uzun ömürlü ürün garantisi vermektedir. Sahip olduğu ISO 9001 sertifikası ile kalite ve teknoloji alanında önemli aşamalar kat etmektedir. Kurulduğundan bu yana AR-GE ve gerekli donanıma sahip olan ekibiyle birlikte kapı alanında hizmet vermeye devam etmektedir.

Doortaş Otomatik Kapı Sistemleri seksiyonel kapı alanında da tam görüş seksiyonel kapı, seksiyonel sanayi kapıları ve seksiyonel garaj kapısı hizmetleriyle müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda kaliteden ödün vermeden hizmet sağlayan seksiyonel kapı firmaları arasında yer almaktadır. Firma hakkında daha detaylı bilgi doortas.com.tr internet adresi üzerinden öğrenilebilecektir.

3- İzdoor Otomatik Kapı Sistemleri

Seksiyonel kapı firmaları arasında en iyisini üretmek sloganıyla hizmet sağlayan İzdoor Otomatik Kapı Sistemleri, 2006 yılında kurulmuştur. Kurulduğu zamandan beri en iyisini yapmak adına birçok çalışma yürüterek, ürün çeşitliliğini arttırmayı hedeflemektedir. AR-GE çalışmaları ile birlikte teknolojinin sağlamış olduğu yeniliklere ayak uydurarak üretim kapasitesini arttırmaktadırlar.

İzdoor Otomatik Kapı Sistemleri, ihtiyaçların doğru tespitini yaparak doğru ürünle müşterilere hizmet sağlamaktadır. Satış sonrası destek sağlayarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Giderek gelişen ve büyüyen firma 2014 yılında Niğde’de 3000 m2 alanda yeni fabrikasını kurarak ürün ve hizmet kalitesini daha arttırmaktadır.

Kurulduğu 2006 yılından bu yana 2478 projeyi başarıyla teslim ederek, 7500 adet kapı üretmiş bulunmaktadır. Seksiyonel kapı alanında fabrika kapısı, garaj kapısı, hangar kapısı gibi sağlam ve dayanaklı kapılar ile müşteri ihtiyaçlarına en doğru ve güvenli bir şekilde cevap vermektedir.

Müşteri memnuniyeti adına en uygun fiyat ve 7/24 hizmet anlayışıyla en iyisini sunmak için hizmet vermektedirler. Bugüne kadar aldıkları 9845 mutlu müşteri dönüşüyle birlikte giderek büyümeye devam etmektedir. Firma hakkında daha detaylı bilgiye www.izdoor.com.tr internet adresi üzerinden öğrenilebilecektir.

4- Joker Otomatik Kapı Sistemleri

1974 yılında hizmet vermeye başlayan joker kapı, uzun yıllar sunmuş olduğu hizmet kalitesiyle birlikte bugün 10 000 çalışanıyla birçok alana önemli başarılara imza atmıştır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve ilgi birikimine dayanarak, 2002 yılında markalaşmayı başarmıştır. Birçok kapı alanında çeşitler sunarak her ihtiyaca uygun hizmet verilmektedir.

Seksiyonel kapı ve daha birçok kapı çeşidi ile birlikte, özellikle hastane kapıları, otel kapıları, alışveriş merkezlerinin kapılarında güvenlik önlemlerini üst düzeyde sağlayarak hizmet vermektedir. Joker Otomatik Kapı Sistemleri, satış sonrası ürün hizmeti vermeye devm etmektedir.

Seksiyonel kapı tamirinin yapılması firma tarafından garanti edilmektedir. Bu yönden seksiyonel kapı firmaları arasında da en iyi hizmet kalitesi veren firmalardan biri olma özelliğine sahiptir. Hafta içinde mesai saatleri içerisinde hizmet veren firmaya 7/24 internet üzerinden ve telefonla ulaşmak mümkün olacaktır. Firma hakkında daha detaylı bilgiler www.jokerdoor.com.tr internet adresi üzerinden de öğrenilebilmektedir.

Kurulduğu yıldan bu yana profesyonel ekip kadrosuyla müşteri memnuniyeti ve doğru hizmet anlayışı sunmaktadır. Bunun yanında Türkiye’nin her yerine ürün imalatı, montajı ve servis hizmetleriyle müşteri ihtiyaçları doğrultusunda hizmet sunmaya devam etmektedir.

5- İKS Otomatik Kapı ve Yükleme Sistemleri

İyi niyetli ve kaliteli hizmet anlayışı sunmayı hedefleyen İKS Otomatik Kapı ve Yükleme Sistemleri, müşteri memnuniyetini ön plana alarak üretim ve sunum yapmaktadır. Seksiyonel kapı firmaları arasında önemli bir yer tutar firma, en önemli referansın müşteri olduğunun bilinciyle hizmet sunmaktadır.

Müşterilerin ihtiyaçlarının en uygun ve en doğru şekilde yapılmasının planlamasıyla uygun fiyatlı ürünün en hızlı bir şekilde müşteriye ulaştırılması sağlanmaktadır. Firma otomatik kapı sektörü ve seksiyonel kapı alanında liderliği ön planda tutmayı planlamakta, bu amaçla işlerini ilk seferde hatasız ve doğru yapmayı hedef koymaktadırlar.

Gelişen teknolojileri yakından takip eden firma, en yeni ve konforlu hizmet anlayışını, hizmette kesintiye uğramadan sunmaktadır. Satış sonrası müşteri memnuniyeti ile de devamlı müşteri potansiyeli sağlamaya devam etmektedir. www.iksyapi.com.tr internet adresi üzerinden firma hakkında daha detaylı bilgi alınabilmektedir.

6- İsodoor Otomatik Kapı Sistemleri

Otomatik kapı alanında önemli hizmetler sağlayan İsodoor Otomatik Kapı Sistemleri, ilk olarak 1992 yılında Hollanda’da hizmet vermeye başlamıştır. 2007 yılı itibariyle Türkiye’de hizmet vermeye başlayan firma, 2009 yılında 5000 m2 olan fabrikasına taşınarak hizmet kalitesini ve üretimi arttırmayı planlamaktadır.

Gelişen teknolojiye sağladığı uyum ve AR-GE çalışmalarına destek verilmesiyle üretim alanında büyük bir yer tutmaktadır. İsodorr Otomatik Kapı Sistemlerinin temel amacı üretim sektöründe lider olmak ve örnek gösterilen firma olarak seksiyonel kapı sektöründe devamlılığı sağlamaktır.

Seksiyonel kapı firmaları arasında en iddialı firmalar arasında yer alan İsodorr Otomatik Kapı Sistemleri, müşteri odaklılık, karşılıklı sevgi ve saygı, mükemmeliyetçilik, kaynak yönetimi ve verimlilikle bu iddiasını sürdürmektedir. Firma hakkında daha detaylı bilgiler isodoor.com.tr internet adresi üzerinden öğrenilebilecektir.

7- Özbosan Otomatik Kapı ve Kepenk Sistemleri

1982 yılında hizmet vermeye başlayan Özbosan Otomatik Kapı ve Kepenk Sistemleri, uzun yıllar kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaların devam ettirmektedir. Firmanın sağlık, tecrübe, itibar ve güzel ahlak değerleri üzerine kurulu sistemi firmayı daha kalıcı hale getirmektedir.

İnandığı değerlere sahip çıkan ve onlardan ödün vermeden firma, müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamayı hedeflemektedir. Bu anlamda gerek ürerim aşamasında, gerekse üretimden sonra müşterilerin soru ve sorunlarında onlara destek olmaktadır.

Seksiyonel kapı alanında hizmetler sunan Özbosan Otomatik Kapı ve Kepenk Sistemleri, garaj kapıları, endüstriyel kapılar, servis kapılı ve pencereli seksiyonel kapılar alanında profesyonel bir hizmet sağlamaktadır. Firma hakkında daha detaylı bilgiye www.ozbosan.com.tr internet adresi üzerinden öğrenilebilecektir.

8- UpGate Otomatik Kapı Sistemleri

Her zaman daha iyisi ve en iyisini üretmeyi amaçlayan UpGate Otomatik Kapı Sistemleri, 2008 yılında kurulmuş ve en güvenilir firma olmak adına birçok çalışmalara imza atmıştır. AR-GE çalışmaları doğrultusunda teknolojik gelişmeleri takip ederek yenilikçi bir yapıya sahiptir. Seksiyonel kapı alanında müşterilere ihtiyaçlara göre en uygun hizmeti sunmaktadır.

UpGate Otomatik Kapı Sistemleri, 10 yılın vermiş olduğu tecrübeye dayanarak her geçen gün yenilenerek büyüyen firma olmayı başarmış birçok projeye de imza atmıştır. Seksiyonel kapı firmaları arasında aranılan nitelikte firma olmayı başarmıştır.

Firma, ürünün üretimden montaja, montajdan üretim sonrası müşteri memnuniyetine kadar birçok alanda müşterilerine hizmet sağlamaya devam etmektedir. Firma hakkında daha detaylı bilgiler www.upgatedoor.com.tr internet adresi üzerinden de öğrenilebilmektedir.

9- Dinamik Otomatik Kapı Sistemleri

Temelinde müşteri memnuniyeti olan Dinamik Otomatik Kapı Sistemleri, 2006 yılında kurulmuş, bugüne kadar hizmet kalitesini arttırarak üretimine devam etmektedir. İlk olarak Dinamik Elektrik ve Makine adıyla kurulan firma, daha sonraki yıllarda adını değiştirerek şuan ki adını almıştır.

Seksiyonel kapı alanında ve pek çok kapı çeşitlerinde dünyaca tanınmış markaların ürünleri profesyonel ekiple beraber müşterilere sunulmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Dinamik Otomatik Kapı Sistemleri, uygun fiyatlı ürünleriyle müşteri ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermektedir.

Herhangi bir şart gözetmeksizin en sağlam ve kaliteli ürünü müşterilerine sunmayı amaçlayan firma, seksiyonel kapı firmaları içerisinde en aranılan seksiyonel firma isimlerinden biri olmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için www.dinamikotomasyon.com.tr internet adresi üzerinden daha detaylı bilgi alınabilecektir.

10- Öz Onur Yapı Otomasyon ve Güvenlik Sistemleri

2004 yılında Ankara’da kurulan firma, teknolojiyi yakından takip ederek en yeni ve en kaliteli ürünleri müşterilerin kullanımına sunmaktadır. Öz Onur Yap Otomasyon ve Güvenlik Sistemleri kaliteden ödün vermeyen, uzun ömürlü ürünleri müşteriye sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır.

Seksiyonel kapı alanında son teknoloji ürünlerle hizmet veren profesyonel ekip, satış sonrası süreçte de müşterilerin yanında olmaya devam etmektedir. En uygun fiyatlı ürünü hizmete sunan firma seksiyonel kapı firmaları içerisinde en nitelikli firma olma özelliğine sahiptir. Firma hakkında daha detaylı bilgi www.onurotomasyon.com.tr internet adresi üzerinden de öğrenilebilecektir.

Başa dön