Senetle iPhone Satan Yerler

Senetle iPhone satan yerler, mağazalar, firmalar, internet siteleri.

Senetle İphone satan mağazalar ve internet siteleri son dönemde yaptıkları satışlarla gündeme geliyor. Bunun en önemli sebebi insanların kredi kart limitlerini doldurup yeni bir telefon almak için girdikleri arayışlar. Durumun farkına varan bazı mağazalar ve internet siteleri cep telefonu satışlarında tüketiciye yardımcı oluyor. İşte Senetle İphone satışı yapan mağazalar listesi:

Evkur

Evkur Türkiye genelinde senetle alışveriş yapılabilen büyük bir mağaza zinciridir. Tabi senetle satış yaptığı ürünler içerisinde İphone cep telefonu da yer almaktadır. Özellikle kredi kartı limiti ya da kredi kartı sahibi olmayan kişilerin sıklıkla tercih ettiği Evkur hizmet kalitesinde sınır tanımıyor. Senetle İphone satan mağazalar ve internet siteleri içerisinde belki de en çok tanınan isim Evkur’ dur.

Senetle yapılan alışverişler için müşterilerin ayrıntılı şekilde bilgi isteyen mağaza, öncelikle ciddi bir araştırma yapıyor. Müşterinin ödeme geçmiş sorgulamalarını, taksit ödeme gücünü tespit ettikten sonra senetle alışverişe onay veriyor. Evkur internet mağazacılığı konusunda da oldukça gelişmiş sisteme sahip.

İnternet üzerinde ürünü beğendikten sonra seçim yapıyorsunuz ve senetlendirme ekranı açılıyor. Bu ekranda dikkat edilmesi gereken en önemli husus onay işlemi öncesinde senetlerin doğruluğundan emin olmak. İyi şekilde kontrolleri sağladıktan sonra işlemi onaylıyorsunuz. Tabi ürünün onay işleminde sonra kargoya verilip size ulaşması ortalama 3-4 gibi bir süre alıyor.

GSM Operatörleri

GSM operatörleri artık çeşitli kampanyalarla senetle İphone satışı yapmaktadır. Bu senet anlaşması gereği ödenecek tutarlar aylık olarak telefon faturanıza yansıtılır. Hal böyle olunca aylık faturanızı ödediğinizde aynı zamanda Turkcell, Vodafone ya da Turkcell’ e olan senet borcunuzu da ödemiş oluyorsunuz.

Arçelik

Arçelik, teknolojik ürünleri içerisinde İphone satışı da yapan köklü firmalar arasında yer alıyor. Sadece mağazalarda değil, internet üzerinden de bu satışı gerçekleştirmektedir. Senetle İphone satan mağazalar ve internet siteleri içerisinde markası ile en çok güven veren kuruluşlar arasındadır. Ortalama 3500 TL üzerinde seçtiğiniz cep telefonu için size 12 aylık senetlerle alışveriş imkanı sunmaktadır.

Mutlu Evim

Mutlu Evim İphone dahil bütün elektronik cihazlarda internet üzerinden senetle satış yapabilen bir firmadır. Müşteri hizmetleri ve yardım & destek konusunda oldukça başarılır. 3500 TL üzerinde yapacağınız cep telefonu alışverişi için size 24 aylık senetle alışveriş imkanı sunmaktadır.

Başa dön