SOYKAL Makine | Medikal Ürünler

Firmanın iletişim bilgileri

Adres: Y. Dudullu Mahallesi Acısu Caddesi No:c 67 Ümraniye / İstanbul 34775 | HARİTA

Telefon: 0216 499 7345 – 0544 288 7141 – 0216 526 2466

Sponsorlu içerik

Firma Ünvanı:

Soykal Makine Elektrik San. Tic. Ltd. Şti.

Firma Açıklaması:

Soykal Makine ve Elektrik Endüstriyel otomasyon ve Medikal sektörlerde, kaliteli ürünler temin etmek, teknik çözümler sunmak ve dünyadaki hızlı teknolojik değişimleri çözüm ortakları olan müşterilerle paylaşmak için kurulmuş firmadır. Amaç çözüm ortakları firmaların kaliteli ürünlerle buluşmasını sağlamak ve rekabet güçlerini yükseltmek.

Bu amaç ile firma mühendislerinin çözüm ortağı firmalara, ihtiyaçları olan ve olabilecek ürünlerle ilgili geniş bir ürün yelpazesi sunmakla işe başlar. Belirlenen ürünlerin üreticiye tesliminden sonra ise satış sonrası desteği ile hizmetine devam eder.

Almanya , İsveç , Çek Cumhuriyeti , Tayvan ve Çin ‘den mümessillik yapılan bir çok firma, marka ve ürün çeşidi bulunmaktadır.

Web Sitesi:

Soykal.com

e-mail Adresi:

info [at] .soykal.com

Soykal Makine, Medikal Ürünler Firması

Firma Harita

Sponsorlu içerik
SOYKAL Makine | Medikal Ürünler

Neden Firmadd.com ?

Firmadd.com bir firma rehberi sitesidir. Firmanızı, markanızı veya hizmetinizi firmadd.com’a ekleyerek olası müşterilerinizi firmanız ve hizmetlerinizden haber etmekle birlikte, rakip firmalara müşterilerinizi kaptırmazsınız. Firmadd.com firma ekleme sitesi Google ve diğer arama motorlarında ilk sıralarda çıktığından firmanızla ilgili ürünleri veya hizmetleri arayan kişi, firma veya kurumlar firmadd.com‘da sizin sayfanızla etkileşime geçtiğinde sizin iletişim bilgilerinize, web site bilginize, mail adresinize veya harita konum bilgilerinize erişmiş olacaktır.

ÖNEMLİ BİLGİ: Firmadd.com bir firma rehberi sitesidir. Firmadd.com Firma rehberi sitemizde her hangi bir ürün satılmaz. Firmadd.com sitemizde yer alan firmalar ile bir bağımız bulunmamakta olup bilgi amaçlı sitemiz ziyaretçilerine rehber olarak hizmet vermektedir. Firmadd.com firma rehberimizde yüzbinlerce firma yayınlanmış olup, her geçen gün bu sayı artmaktadır ve ayrıca bu firmaların hiç birine firmadd.com aracılık hizmeti, aracılık, ortaklık etmez veya bu firmalar firmadd.com'un değildir veya bir ticari ilişkisi bulunmamaktadır.

Firmadd.com Firma Rehberi Sitesi Neden Var?

Firma ekleme sitesi olan firmadd.com firma rehberi sitesine hoş geldiniz. Firma rehberi sitemizde yüzbinlerce firma, kurum, okul, üniversite, taksi durağı, eczane, noter, otel, tatil köyü, gezilecek yer, hastane, restoran, çilingir, servis, bayi, hazır ofis, lastikçi, oto bayi, avm, rezidans, iş merkezi, inşaat firması, yemek alanı, hava alanı, senetli alışveriş merkezi, sigorta firmaları, bankalar, atm ve banka şubeleri, teknıoloji marketleri, mobilya, üretim, fabrika, devlet ve özel kurum/ kuruluşlar gibi bir çok konuda sizlere bilgi ve yol gösteren faydalı bilgiler, sayfalar bulunmaktadır. Ücretsiz Firmanızı Ekleyin.

Firmadd.com firma rehberi sitemize Gümüş Üye Paketi ücretsizdir. Bunun yanı sıra ücretli üyelik paketlerimizde bulunmaktadır. Gold ve Premium üyelik paketlerimiz firmaları ön plana çıkarark bilinirliği çoğaltacağı gibi müşteri sağlamakta iyi bir rol üstlenecektir. Firma rehberi sitesi hizmetimiz Google Adsense reklamları yayınlayarak ziyaretçilerin reklamları tıklamasından gelir sağlayarak hizmetlerini devam ettirmektedir. Üyelik paketlerimizi inceleyin.

Üyelik paketlerimizin dışında firma rehberi sitemize reklam da verebilir ziyaretçilerle direkt olarak etkileşime geçebilirsiniz. Backlink çalışmaları, banner yayını veya makale içi reklam gibi bir çok reklam hizmetimiz bulunmaktadır. Reklam verin.

Ayrıca grup şirketimiz olan ZEK MEDYA olarak web site yapımı / tasarımı ve Butik SEO hizmeti vermekteyiz. Firmanızın internet sitesini tasarlayıp yayına alıyor hatta SEO hizmetimizle dilediğiniz anahtar kelimelerde ilk sayfaya taşıyor hatta ilk sıraya yükseltiyoruz.

 

Soykal Makine, Medikal Ürünler Firması
Başa dön