Taksitle Faizsiz Ev veya Araba Almak

Taksitle Faizsiz Ev & Araba Almak

Günümüzün ekonomik koşullarında değil tasarruf yapıp para biriktirmek, aylık giderler bile zor karşılanır oldu. Her yıl gittikçe zamlanan ev fiyatları ve otomobil fiyatları nedeniyle pek çok kişi ev alma ya da araba alma hayallerini başka baharlara ertelemek zorunda kalıyor. Peki, taksitle faizsiz ev veya araba almak mümkün mü? Faizsiz taksitle araba alma ya da ev alma nasıl oluyor?

Taksitle Faizsiz Ev veya Araba Almak Mümkün Mü?

Temelinde dayanışma modelini benimsemiş pek çok firma tasarrufa dayalı finansman sistemi adı altında taksitle faizsiz ev alma veya araba alma hizmeti sunmaktadır. Bu firmalar içerisinde ise dayanışma modelini çok uzun yıllardır yürüten Emin evim öne çıkmaktadır. Emin evim tarafından başlatılan elbirliği sisteminin ardından pek çok firma sektöre giriş yapmış ve tasarrufa dayalı finansman sistemi modeline dayanarak kişilerin ev alma ya da araba alma hayallerini gerçekleştirmeye çalışıyor. Peki, Faizsiz taksitle araba alma ya da ev alma nasıl oluyor? Taksitle faizsiz ev alma veya araba alma imkanı tanıyan firmalar hangileridir?

Faizsiz Taksitle Araba Alma ya da Ev Alma Nasıl Oluyor?

Hayalini kurduğunuz ev için ilk adımı atmaya karar verdiniz ve sisteme dahil olmak istediniz. Öncelikli olarak bir katılım payı ödemeniz, ardından da aylık taksitlerinizi ödemeniz istenmektedir. Aylık olarak noter huzurunda gerçekleştirilen çekilişler ile her ay bir katılımcının ev alma ya da araba alma hayali gerçekleşmektedir. Bu sistem de ilk aylarda kurada ismi çıkan ve kısa sürede hayaline kavuşanlar ise en şanslılar arasında yer alıyor.

Taksitle Faizsiz Ev veya Araba Alma İmkanı Tanıyan Firmalar

Tasarrufa dayalı finansman sistemi ile hizmet sağlayan bu sektörse eski yeni pek çok firma bulunuyor ancak suistimale ve dolandırılmaya da oldukça açık bir sektör. Çünkü sistemin denetleyicisi bir kanun, mevzuat ya da kamu kuruluşu bulunmuyor. Bu nedenle firma hakkında yeterli derece de araştırma yapmanız ve firmanın güvenilirliğini iyi araştırmanız tavsiye edilmektedir.

Emin Evim, Emin Otomotiv

Taksitle faizsiz ev ve araba alma imkanı tanıyan en eski firmalardan biridir. En sık sorulan sorulardan biri olan Emin evim güvenilir mi? Sorularına yönelik yaptığımız araştırmada yapılan şikayetlerin çoğunlukla sistemden ayrılırken katılım payının iade edilmemesi ve yapılan ödemelerin 6 aya kadar sürede ödenmesi olduğunu söyleyebiliriz. Ancak şunu da belirtmek gerekir ki bu sistemin koşulları arasında bu maddeler açık bir şekilde yer almaktadır.

Birevim, Bir Arabam

Emin evim ile aynı sistemde taksitle faizsiz ev alma ve araba alma imkanı tanıyan ve “Bir evim olsun” mottosu ile yola çıkan Birevim, 2016 yılından bu yana satış yapmaktadır.

Fuzul Ev, Fuzul Oto

1992 Yılında kurulan ve Emin Evimden sonra sektörün en köklü firmalarından biri olan Fuzulev ile tasarrufa dayalı finansman sistemi sayesinde taksitle faizsiz araba alma ve ev alma imkanı sunulmaktadır.

Mutlu Evim

Mutluevim.com.tr web sitesi üzerinden faizsiz senetle araba satan mutluevim firması 60 aya varan taksitlerle satış yapmaktadır. Çekilişsiz, kurasız siparişiniz onaylandığında otomobilinizi hemen teslim alabiliyorsunuz.

Başa dön