Taksitle Telefon Satan Mağazalar

Taksitle telefon satan mağazalar

Akıllı cihaz teknolojisi ilerledikçe fiyatlarda ciddi anlamda yükseldi. Kredi kartına taksit imkanı olmaması nedeniyle telefon almak isteyenler ise ya peşin alacaklar ya da taksitle ödeme için çözümler bulan mağazalar aracılığı ile satın alacaklar. Peki, Taksitle cep telefonu nasıl alınır? Taksitle telefon satan mağazalar hangisi?

Taksitle Cep Telefonu Nasıl Alınır?

Yeni bir cep telefonu almak istiyorsunuz ancak ödemelerini taksit ile yapmak istiyorsunuz. Oysaki pek çok alışverişimizde kredi kartına taksit imkanı sunulurken BDDK tarafından getirilen kısıtlama nedeni ile cep telefonu alırken kredi kartına taksit yapılamamaktadır. Buna çözüm arayışına giren firmalar farklı yollar ile Taksitle cep telefonu nasıl alınır? Sorununa bir çözüm bulmuş durumdalar. Şimdi sizlere kısaca bu çözüm yollarından bahsetmek istiyoruz.

GSM Operatörlerinin Faturalı Hatlara Özel Tarifeye Ek Kampanyaları

Taksitle cep telefonu nasıl alınır? Sorununa çözüm üreten GSM operatörlerinin gerçekleştirdikleri tarifeye ek kampanyaları ile yeni bir cep telefonu almanız mümkün olmaktadır. Faturalı hattınız var ise ve en az 6 aydır aynı GSM operatöründe düzenli olarak faturalarınızı ödüyorsanız faturanıza yansıtılacak taksitle cep telefonu alma işlemi yapabilirsiniz.

Anlaşmalı Banka Kredisi İle Taksitli Cep Telefonu Satışı (Alışveriş Kredisi)

Bazı online alışveriş siteleri ve teknoloji mağazaları anlaşmalı oldukları banka aracılığı ile taksitle cep telefonu satışı yapmaktadırlar. Hepsiburada ve Mediamarkt Denizbank alışveriş kredisi ile cep telefonu alma imkanı sunarken, Arçelik ING Bank ile tefon kredisi olanağı veriyor. Fibabank ile anlaşma sağlayan Vatan Bilgisayar telefon kredisi ile taksitli telefon satışı gerçekleştiren bir diğer mağaza. Teknoloji mağazası Teknosa ise ING Bank ve Yapı Kredi Bankası aracılığı ile alışveriş kredisi fırsatı sunmaktadır.

Satış mağazalarının anlaşmalı olduğu bankalardan alışveriş kredisi kullanarak 12 ay taksit ile cep telefonu alabilirsiniz. Telefon modelini seçtikten sonra ödemenizi alışveriş kredisi ile tamamlamanız gerekmektedir. Bilgili banka tarafından kredinin onaylanmasının ardından alım işlemi tamamlanmakta ve siz taksitle cep telefonu sahibi olmaktasınız.

Senet Yaparak Taksitle Telefon Satan Mağazalar

Bazı büyük alıveriş mağazaları senet yaparak taksitle telefon satışı yapmaktadırlar. Peşin alımlara ve alışveriş kredisi alımlara göre biraz daha maliyetli olan bu yöntem özellikle kredi notu düşük olan pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Senetle cep telefonu almak isteyen kişilerin öncelikli olarak ilgili mağazada senetle alışveriş hesabı açtırmaları gerekiyor. Hesap açılışında, kimlik bilgileri haricinde ikametgah ve gelir belgeleri talep edilmektedir. Tüm belgeleri teslim etmeniz halinde firma size taksitli alışveriş sağlayacak hesabınızın açılışını gerçekleştirecektir. Peki hangi mağazalar taksitle telefon satışı yapıyor?

Evkur

Türkiye de yaygın bir mağaza zincirine sahip olan evkur bu alanda en geniş portföye sahip olan bir mağazadır. Evkur içerisinde A’dan Z’ye her türlü ürünü bulabilmeniz ve taksitle satın almanız mümkündür. Evkur senet yaparak taksitle telefon satan mağazalar arasında lider konumda yer almaktadır.

Mutlu Evim

Mutlu Evim Avm mutluevim.com.tr web sitesi üzerinden online olarak senetle cep telefonu satışları yapmaktadır. Taksitleri 24 aya kadar vadelendirmektedir. Senetli alışveriş hizmetini İstanbyl iline özel yapmaktadır.

Yön Mağazaları

Türkiye’nin pek çok ilinde şubeleri bulunan Yön mağazası da senet yaparak taksitle cep telefonu satan mağazalar arasında yer almaktadır. Konsept olarak Evkur ile aynı kulvarda yer almaktadır.

Arçelik Mağazaları

Arçelik mağazalarından taksitle telefon almak isterseniz; Kredi karıyla, senetle yada alışveriş kredisiyle cep telefonu almanız mümkündür. Türkiye genelinde mağazaları bulunur.

Başa dön