Türkiye’nin En İyi Tesettür Giyim Markaları

En İyi Tesettür Giyim Markaları

Son yılların giyim modası içerisinde tesettür giyim her kesime hitap eder hale gelmiştir. Ürün kalitesi, model şıklığı ve çeşitliği ile en iyi tesettür giyim markaları bütün bayanların ilgi odağı haline gelmiştir.

Piyasaya sürdüğü ürün modelleri içerisinde dış giyime dair ne varsa sezonluk olarak tanıtan bu ünlü markalar her kesime hitap edecek fiyatlara sahiptir. Renkleri, desenler, modelleri ile modern tesettür şıklığı yaratarak en güzel şekilde göze hitap etmektedirler. Peki en çok tercih edilen tesettür giyim markaları hangileridir? Bu markalar hangi ürünleri piyasaya sürmektedir? Merak edilen yönleri ile tesettür giyimin enleri şu şekilde sıralanabilmektedir:

En İyi Tesettür Giyim Markaları

1- Kayra Tesettür Giyim

Kayra tesettür giyim takipçilerinin dolabında mutlaka yer alan markaların başında yer alıyor. Kayra, bütün modellerinde minimal çizgilerle modern duruşlar yakalayacağınız modellere yer veriyor. Üstelik renk konusunda inanılmaz bir kartelaya sahip.

2- Zühre Tesettür Giyim

Tesettür dış giyim denildiğinde rakiplerini en çok zorlayan markalar başında Zühre gelir. Zühre’ nin önemli özelliklerinden birisi; sadece etek, gömlek ya da pantolon konusunda değil, pardesü ve kap modelleri için neredeyse tesettür giyimin tekeli olması. Her sezon ayrı modellerle karşımıza çıkan Zühre her yaşa hitap eden pardesü, kap, etek, elbise ve gömlek modelleri ile ön plana çıkıyor.

3- Tekbir Tesettür Giyim

Tekbir giyim, yılların vermiş olduğu kalite ile tesettür giyimin öncüleri arasında yer almaktadır. Türkiye’ nin her yerinde şubesi olan markanın kıyafet seçenekleri şık tasarımlarla karşımıza çıkıyor.

4- Strems Tesettür Giyim

Strems, tesettür giyimde A kalite marka olarak tercih edilenler arasında yerini alıyor. Özellikle çalışan bayanların aradığı şıklığı rahatlıkla bulabileceği tesettür markası her yaşa uygun modern tasarımları ile dikkat çekiyor.

5- Aker Eşarp, Tesettür Giyim

Aker, Türkiye genelinde tesettür giyim denilince akla gelen en önemli markalardan birisidir. Diğer tesettür markalarından en önemli farkı, başörtüsünü de kendisinin üretmesidir. Aker baştan sona bir giyim markası olarak özellikle genç ve orta yaş kesimin en çok tercih ettiği tesettür giyim markası olarak biliniyor.

6- Tuğba Tesettür Giyim

Tesettür giyimde marka arayanlar için Tuğba giyim kesinlikle vazgeçilmez. Dış giyime dair aradığım her şeyi tek bir yerde bulmak istiyorum diyenler için kesinlikle vazgeçilmez bir tesettür giyim markasıdır.

6- Armine Tesettür Giyim

Armine, yılların vermiş olduğu kaliteli duruş ile modern çizgilerini koruyan önemli bir tesettür markasıdır. A’ dan Z’ye aradığınız bütün kıyafetleri ve giyim aksesuarlarını bulabileceğiniz şubeleri ve internet mağazaları ile kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor.

Başa dön