Üsküdar Evden Eve Nakliyat

Üsküdar evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız Üsküdar da ikamet eden ve taşınmayı planlayan müşterilere de hizmet veriyor. Sigortalı, Asansörlü Üsküdar evden eve nakliyat ihtiyaçlarınızda bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz keşif ile başlayan Özfilo evden eve nakliyat profesyonel hizmeti uzman ekibimizin monte demonte, ambalajlama hizmetleri ile hızlıca tamamlanmakta ve eşyalarınız yeni adresinize taşınmaktadır. Güvenli, hasarsız ve sigortalı taşımacılık için en iyi Üsküdar evden eve nakliyat fiyatları Özfilo evden eve nakliyat da!

Üsküdar Evden Eve Nakliyat da Profesyonel Hizmet

Üsküdar da evden eve taşımacılık hizmetleri sağlayan firmamız uzman ekip eşliğinde profesyonel hizmet sunmaktadır. Tüm hizmet süreçlerimiz müşteri geri dönüşlerimiz ile geliştirilmekte ve her daim mutlu müşteriler ile sonuçlanan işlere imza atmaktayız.

Üsküdar evden eve nakliyat taleplerinizde firmamız tarafından keşif ziyareti gerçekleştirilecektir. Bu ziyaret sırasında sizlerle tanışma fırsatı bulduğumuz gibi taşınmaya konu olan eşyalarınız hakkında ve diğer bilgiler hakkında detaylar alınmaktadır.

Keşif hizmetimiz sayesinde eşya miktarı, gidilecek mesafe, inilecek ya da çıkılacak kat sayısı gibi çeşitli bilgiler edinilmektedir. Binanızın taşınmaya elverişliliği asansörlü Üsküdar evden eve nakliyat gerekip gerekmediği gibi detaylar belirlenmektedir. Tüm bu keşif süreci size sunacağımız kaliteli hizmetlerimizin ilk adımı olmaktadır.

Üsküdar evden eve nakliyat süreciniz için firmamız ile anlaşma sağladığınızda sizlere sunulacak hizmet taahhütü için nakliyat sözleşmesi düzenlenmektedir. Anlaşma sağlanan gün ve saatte tüm ekibimiz araçlarımız ve ekipmanlarımızla taşınılacak olan adresinizde hazır bulunmaktadır.

Evden eve nakliyat da koronavirüs tedbirleri kapsamlı bir şekilde uygulanmaktadır. Araçlarımız ve ekipmanlarımız dezenfekte edilmektedir. Maske ve özel kıyafetler ile hizmet verecek olan ekip arkadaşlarımız mümkün olduğunca en az kişi sayısı ile ev içerisinde hizmet verecektir.

Evden Eve Nakliyat da Montaj Demontaj Dahil Hizmet

Özfilo evden eve nakliyat olarak sizlere montaj demontaj dahil hizmet vermekteyiz. Tüm mobilyaların sökülüp geri yerine takılması işlemleri ekip arkadaşlarımız aracılığı ile yapılacaktır. Her bir mobilyanız tek tek demontaj yapılmakta ve ambalajlara sarılmaktadır. Ankastre, klima gibi elektronik cihazlarınız elektrik ustası tarafından sökülerek ambalajlanmaktadır.

Taşınma sürecine hazırlanan mobilya ve elektronik cihazlarınız ekibimiz tarafından araca taşınmaktadır. Araç içerisine eşyalarınızın yerleştirilmesi çok dikkatli bir şekilde yapılmaktadır. Aracın hareket halinde devrilme ya da çarpma oluşmaması için bu işlem konusunda uzman kişiler tarafından gerçekleştirilir.

Sigortalı Taşımacılık Hizmeti

Özfilo evden eve nakliyat hizmetleri içerisinde sigortalı taşımacılık sunmaktadır. Araç içerisine yerleştirilen eşyalarınızın yeni adresine doğru yola çıkmadan önce mutlaka nakliyat sigortası düzenlemekteyiz. Nakliyat sigortası eşyalarınızın değerini kapsayacak tutarda hazırlanmakta olup her hangi bir kaza olması durumunda sigorta zararınızı karşılamaktadır.

Asansörlü Üsküdar Evden Eve Nakliyat

Üsküdar eski yerleşim noktalarından biri olması sebebi ile dar sokakları bulunmaktadır. Dar sokaklar, dar merdivenler ve bina girişleri taşıma işlemini oldukça zorlaştıran hususlardır. Özfilo evden eve nakliyat olarak asansörlü taşımacılık hizmeti sunarak bu soruna çözüm oluşturmaktayız.

Asansörlü Üsküdar evden eve nakliyat ihtiyaçlarınız için firmamıza ulaşabilir, ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanır ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Taşınma günü ve saatinde asansörlü nakliyat aracımız ekibimiz ile birlikte hazır olacaktır. Eşyaların indirilmesi amacı ile asansör kurulumu kısa sürede yapılmaktadır.

Özfilo Evden Eve Nakliyat Müşteri Memnuniyeti

Firmamızın öncelikli ilkeleri arasında her zaman müşteri memnuniyeti gelmektedir. Tüm hizmetlerimizi ise bu ilke çevresinde şekillendirmekteyiz. % 100’ e yakın müşteri memnuniyeti ile hizmet veren Üsküdar evden eve nakliyat firması olarak sizlerin geri dönüşleri bizim için önemlidir.

Müşterilerimizden bize ulaşan her olumlu ya da olumsuz her görüş titizlikle değerlendirilir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına gerçekleştirdiğimiz bu çalışmalar hizmet kalitemizi bir adım öne taşımamıza fayda sağlamaktadır. Yenilikçi ekipmanlar, genç araç filosu ve düzenli eğitim alan bir ekip eşliğinde sizlere Üsküdar evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz.

Üsküdar Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Özfilo evden eve nakliyat uzman ekibi ile profesyonel hizmetlerini sizlere en iyi fiyat garantisi ile sunmaktadır. Üsküdar evden eve nakliyat fiyatları belirlemesinde keşif ekibimiz tarafından hazırlanan rapor dikkate alınmaktadır. Keşif ekibimizin hazırladığı bu rapor ile evden eve nakliyat süreciniz planlanmakta, ihtiyaç duyulan personel sayısı, ekipman ve araçlar belirlenerek en düşük fiyatlar ile fiyatlanmaktadır.

Başa dön