Yaşam Çiçeği Kolye

Yaşam Çiçeği Kolyesi

Yaşam çiçeği kolye eşsiz tasarımıyla boynunuzdan çıkarmak istemeyeceğiniz bir kolyedir. Yeryüzü dengesi ve sırlarını tasarımında barındıran Yaşam Çiçeği Kolyesi üzerindeki geometrik desenler sayesinde göz kamaştırmaktadır.Yüzyıllar öncesinde de tercih edilen bu tasarım günümüzde kadın takı koleksiyonlarının vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Yaşam çiçeği Altın madeninden ve Gümüş madeninden üretilmektedir. Altın olarak üretilen yaşam çiçeği kolyeler genellikle 14 ayar altından yapılmaktadır.

Yaşam Çiçeği Anlamı

Yaşam çiçeği sembolü insan ve tüm canlıların yaradılış hikayesini geometrik şekillerle anlatır. Ayrıca tek bir yaratıcının olduğunu benimser ve yaratıcının imzası olarak ta kabul edilmiştir. Dünyada “sessizliğin dili”ve “ışığın dili” olarak da bilinen yaşam çiçeği geometrik şekillerinde tüm canlıların yaradılma hikayesini gizlemektedir.

Yaşam Çiçeği Kolyesi Ne İşe Yarar?

Yaşam çiçeği kolyesi ne işe yarar?, Yaşam çiçeği neyi simgeler? soruları çokçamerak edilmektedir. Yaşam çiçeği kolyesi harika ve eşsiz tasarlanmış geometrik şekillerden yapısıyla maddi ve manevi güç verdiğine inanılan “mucizeler çiçeği” diye de adlandırılan yaşam çiçeği simgesi muhteşem görüntüsüyle de muhteşem bir haz vermektedir.

Yaşam Çiçeği Kolyesi Faydaları

Yaşam çiçeği saf şekil ve orantıyı ifade eder. Yaşam çiçeği kolyesi faydaları sorusuna cevap verecek olursak; yaşamın sırrına ulaşmada bize destek olmaktadır. Sakinleştirici bir etkisi olan yaşam çiçeği kolyesini kullanan kişinin sezgisel gücünü arttırır ve ayrıca negatif enerjiden de uzak tutar. Toplamda 20 adet çemberin birbirine geçmesiyle oluşam yaşam çiçeği kolyesi evrenin sırlarını içinde barındırmaktadır. Varoluşu temsil eden yaşam çiçeği kolyesi içinde Platon’un 5 cismini ve Metatron’un küpünü barındırmaktadır. Yaşam çiçeği kolyesi takmak insana güven vermektedir.

Başa dön