Zek Medya Web Tasarım Seo

Zek Medya Web Tasarım Seo

Zek Medya

E-ticaret, SEO çalışması ve Web Site Tasarımı konularında 2004 yılından bu yana müşterilerimize hizmet sunuyoruz. 2004 yılında giriş yaptığımız bilişim alanında her zaman müşteri odaklı, özverili ve nitelikli hizmet sunmanın gayretini taşıyoruz. Peki, bir İstanbul SEO ajansı olan firmamız Zek Medya hangi alanlarda hizmet sunmaktadır?

Sunduğumuz Hizmet Alanları

Kurumsal SEO çalışması yürüten Zek Medya İstanbul merkezli bir firmadır. Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası’nda hizmet veriyor olsak da tüm Türkiye’ye destek sunuyoruz. Bilişim alanında yoğun bir rekabetin olduğu zamanımızda nitelikli danışmanlık faaliyetleri ile hizmetlerimize hız kazandırıyoruz. Müşterilerimizin en uygun hizmeti alması için uzman kadromuz ve deneyimli ekibimiz ile iş başındayız. Müşterilerimizin bulundukları alanda rekabet edebilmeleri için şu hizmetleri sunuyoruz:

  • E-Ticaret Sistemleri,
  • Web Sitesi Tasarımları,
  • SEO Çalışmaları,
  • Web Yazılım Hizmetleri,
  • Web Sitesi Bakım Hizmetleri,
  • Danışmanlık Hizmetleri ile müşterilerimize hitap ediyoruz.

Tüm bu çalışmaları yürütürken temel hedef noktamız en yüksek müşteri memnuniyeti seviyesine ulaşmaktır. Bu sebeple de İstanbul SEO çalışmalarımız için bir merkez olarak tercih edilmiştir. Ümraniye, Sancaktepe ve Çekmeköy şubeleri ile ulusal ve uluslararası pek çok işte görev alıyoruz.

SEO Uyumlu E-Ticaret Siteleri

Bir E-Ticaret sitesi içerisinde bulunması istenilen güvenlik, kullanışlı ara yüz ve hız Zek Medya deneyimi ile hizmetinize sunuluyor. İstanbul SEO ajansı olan firmamız bu alanda hizmet verirken müşteri isteklerini dikkate alarak işlemlerini yürütür. Titiz planlama ile E-Ticaret sitesi içerisinde bulunması gereken tüm özellikler şık tasarımı ve kullanışlı yapısı yerleştirilir. Siteniz için alacağınız tüm E-Ticaret paketlerinde SEO çalışması da yer alır. Böylelikle de trafiğinizi artırmakla kalmayıp hedef kitlenize de kısa sürede ulaşırsınız. Sunduğumuz E-Ticaret paketlerini ihtiyaç ve amaçlarınıza göre tercih edebilirsiniz. Bu paketler arasında e-girişimci, e-esnaf, e-işletme, e-mağaza ve Zek Premium bulunur. Bunların yanında istek ve ihtiyaçlarınıza uygun şekilde özel tasarımlar da tercih edebilirsiniz.

Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri

Zek Medya uzman kadrosu ile birlikte web sitelerinizi baştan yaratıyor. Web sitelerinin içeriğine en uygun şekilde tasarıma kavuşması gerektiğini düşünüyoruz. Bir web sitesinin hedef kitlesine ulaşabilmesinde ve üst sıralarda yer almasında tasarımın rolü büyüktür. Bu bilinçle hareket ederek müşterilerimize özel web tasarım hizmeti sunuyoruz. İstanbul SEO firması olması nedeniyle Zek Medya kurumsal, kişisel, blog, firma, aday ve şirket gibi tüm web sitelerinin tasarımlarını üstleniyor.

Web sitesi tasarımı yapmadan önce müşteri istek ve amaçları dikkate alınarak bir tasarım planı yapılır. Bu plan içerisinde tasarımın özellikleri ve işlevleri belirlenir. Web sitesi tasarımı için hazır temalardan yararlanılır ya da özgün bir tema tasarlanır. Web sitesinin amacı, müşteri profili ve rakip sitelerin özellikleri dikkatli bir biçimde analiz edilir. Bu noktalara dikkat edilerek web sitesinde kullanılacak renkler, firma logosu ve yerleşim düzeni en uygun biçimde tasarlanır. Web sitelerini responsive tasarım veya admin panelli biçimde tasarlayabiliyoruz. Böylelikle tüm elektronik cihazlarla uyumlu ve yönetilebilir siteler ortaya çıkar.

Hedef Odaklı SEO Çalışmaları

Bir firmanın rakipleri içerisinde ön plana çıkmasında ve arama motorları arasında popüler olmasında yapılan SEO çalışması etkili olur. İstanbul SEO hizmetlerinde alanında uzman ekibimiz analiz çalışmaları ile size en uygun hizmetleri sunar. Bir arama motoru içerisinde web sitenizi en üst düzeye taşıyacak teknik, yazılımsal ve tasarımsal çalışmalar SEO ölçütlerine göre yapılır.

Siteniz için SEO hizmetini planlarken anahtar kelime analizleri, hedef kitle analizleri ve rakip analizleri gibi detaylı bir inceleme sonucu ortaya çıkan raporla işe başlarız. Ortaya çıkan rapor doğrultusunda müşteri istekleri doğrultusunda site içi ve site dışı SEO çalışmalarına başlarız. Arama motoru optimizasyonu, anahtar kelime analiz, backlink çalışmaları ve sosyal medya çalışmaları ile sitenizi ilk sıralara taşımaya çalışırız.

Web Yazılım Hizmetleri

Zek Medya fonksiyonel yazılımlar kullanarak sitenizi en etkin biçimde kullanmanıza yardım eder. Web siteleriniz üzerine eklemek istediğiniz tüm özellikler web yazılım hizmetlerimiz ile sağlanıyor. Arama motorları arasında üst sıralamalarda yer almak istiyorsanız uygun bir altyapı ve iyi bir yazılım sistemine sahip olmanız gerekir. Web projenizin üstün niteliğe kavuşması için firmamız tarafından sunulan web yazılım hizmetlerine başvurabilirsiniz. Firmamız sadece İstanbul SEO ve tasarım alanında değil tüm bilişim alanında sizin aktif çözüm ortağınız olacaktır.

Web Sitesi Bakım Hizmetleri

Hedef kitlenize kesintisiz ve en nitelikli hizmeti sunmak için profesyonel bir ekibe web sitenizin bakımını yaptırmanız gerekir. Zek Medya’ya başvurduğunuzda sizinle 6 ya da 1 yıllık bir zaman dilimi için web sitesi bakım sözleşmesi imzalarız. Bu sözleşme doğrultusunda yaşayacağınız tüm web sitesi sorunları ve hataları için destek birimi olarak hizmet sunarız. Web siteniz üzerine yapmak istediğiniz yedeklemeler, eklemeler, çıkarmalar ve yazılımsal sorunlar bakım hizmetleri ile yürütülür. Bu hizmet sayesinde hata ve sorunlara çözümler sunduğumuz gibi domain ve hosting takibi de yapmaktayız. Siteyi kullanıcılara en uygun hale getirme ve SEO çalışması yoluyla nitelikli bir web sitesine kavuşmanızda size destek oluyoruz.

Müşteri Odaklı Danışmanlık Hizmetleri

Web siteniz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bilişim sistemleri konusunda size danışmanlık hizmeti sunuyoruz. İstanbul SEO firması olmakla sadece tasarım ve yazlımda değil tüm sorunlarınız için çözümler üretmenin peşindeyiz. Bu anlamda sosyal medya, Youtube, Google Adwords, SEO çalışması, web yazılım ve grafik tasarım alanında size danışmanlık faaliyetleriyle destek oluyoruz.

Vizyon ve Misyonumuz

Zek Medya, kurulduğu günden bugüne kadar zamanında iş teslimi ve yüksek müşteri memnuniyeti ile hareket eder. En nitelikli hizmeti müşterilerine ulaştırabilmek için ekip ruhu ile çalışma ve modern teknolojinin bir takipçisi olma ilkelerini benimsedik. Tüm firmalara en uygun SEO çalışması ile hizmet verdik. Sektördeki pek çok farklı firmaya hizmet verebilecek şekilde özgün tasarımlar geliştirmeye çalışıyoruz. İstanbul SEO ajansı olarak kaliteli ve nitelikli hizmeti uygun fiyatlara müşteriye ulaştırmayı temel misyon olarak belirledik.

Başa dön