Zek Medya | Web Tasarım & Seo

Firmanın iletişim bilgileri

Adres: Cumhuriyet Mah. Çağdaş Cad. No:29-31 Taşdelen / Çekmeköy / İstanbul | HARİTA

Telefon: 05324552137

Sponsorlu içerik

Firma Ünvanı:

ZEK MEDYA | Ahmet KAŞ | Web Tasarım ve SEO Hizmetleri

Firma Açıklaması:

Zek Medya olarak şirketlere ve şahıslara reklam yada tanıtım konusunda tecrübelerimiz ve yenilikçi felsefemizle, her zaman kaliteli ve tam zamanında hizmetler sunduk. Sizlere de hizmet vermekten onur duyacağımızı belirtmek isteriz.

Markanızı, Firmanızı veya Firmanıızı tüm platformlarda tanıtalım, kârınıza kâr, tanınmışlığınıza güven, hedeflerinize ivme kazandıralım. Arama motorları, sosyal medya, radyo, televizyon, gazete, haber siteleri veya binlerce internet sitesinde tanıtımızı, reklamızı yapalım. Ayrıca internet sitesi aracılığıyla sizi ve ticaretinizi sanal dünyaya taşıyalım.

Web Site Tasarım & Seo Hizmetleri

Web Sitesi:

e-mail Adresi:

zekmedya@ahmetkas.com.tr

Firma Harita

Sponsorlu içerik

Zek Medya: Web tasarım ve Seo konusunda uzman ekibi ve zamanında teslim anlayışıyla, her zaman müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. Yeni bir web sitesi yaptırmak istediğinizde mutlaka Zek Medya ile iletişim kurun. Uygun fiyat ve kalite hizmetlerden yararlanın.

Google ve tüm arama motorlarında ilk sayfada hatta ilk sırada çıkmak hayal değil. Zek Medya Seo hizmetleri ile reklam maliyetlerinizi düşürecek çözümler ve artık reklamsız da Google aramalarında ilk sıralarda çıkmanın zevkine varın.

Bir çok tema içerisinden sitenizi taleplerinize ve sektörünüze göre tasarlıyor, Seo uyumlu şekilde yayına alıyoruz. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde site sahipleri de bir çok değişiklik veya düzenlemeyi kendileri yapma fırsatı da buluyor. Elementor sayfa düzenleyici yeni başlayanlar için bile profesyonel işlere imza atılmasını sağlıyor.

Zek Medya | Web Tasarım & Seo

Neden Firmadd.com ?

Firmadd.com bir firma rehberi sitesidir. Firmanızı, markanızı veya hizmetinizi firmadd.com’a ekleyerek olası müşterilerinizi firmanız ve hizmetlerinizden haber etmekle birlikte, rakip firmalara müşterilerinizi kaptırmazsınız. Firmadd.com firma ekleme sitesi Google ve diğer arama motorlarında ilk sıralarda çıktığından firmanızla ilgili ürünleri veya hizmetleri arayan kişi, firma veya kurumlar firmadd.com‘da sizin sayfanızla etkileşime geçtiğinde sizin iletişim bilgilerinize, web site bilginize, mail adresinize veya harita konum bilgilerinize erişmiş olacaktır.

ÖNEMLİ BİLGİ: Firmadd.com bir firma rehberi sitesidir. Firmadd.com Firma rehberi sitemizde her hangi bir ürün satılmaz. Firmadd.com sitemizde yer alan firmalar ile bir bağımız bulunmamakta olup bilgi amaçlı sitemiz ziyaretçilerine rehber olarak hizmet vermektedir. Firmadd.com firma rehberimizde yüzbinlerce firma yayınlanmış olup, her geçen gün bu sayı artmaktadır ve ayrıca bu firmaların hiç birine firmadd.com aracılık hizmeti, aracılık, ortaklık etmez veya bu firmalar firmadd.com'un değildir veya bir ticari ilişkisi bulunmamaktadır.

Firmadd.com Firma Rehberi Sitesi Neden Var?

Firma ekleme sitesi olan firmadd.com firma rehberi sitesine hoş geldiniz. Firma rehberi sitemizde yüzbinlerce firma, kurum, okul, üniversite, taksi durağı, eczane, noter, otel, tatil köyü, gezilecek yer, hastane, restoran, çilingir, servis, bayi, hazır ofis, lastikçi, oto bayi, avm, rezidans, iş merkezi, inşaat firması, yemek alanı, hava alanı, senetli alışveriş merkezi, sigorta firmaları, bankalar, atm ve banka şubeleri, teknıoloji marketleri, mobilya, üretim, fabrika, devlet ve özel kurum/ kuruluşlar gibi bir çok konuda sizlere bilgi ve yol gösteren faydalı bilgiler, sayfalar bulunmaktadır. Ücretsiz Firmanızı Ekleyin.

Firmadd.com firma rehberi sitemize Gümüş Üye Paketi ücretsizdir. Bunun yanı sıra ücretli üyelik paketlerimizde bulunmaktadır. Gold ve Premium üyelik paketlerimiz firmaları ön plana çıkarark bilinirliği çoğaltacağı gibi müşteri sağlamakta iyi bir rol üstlenecektir. Firma rehberi sitesi hizmetimiz Google Adsense reklamları yayınlayarak ziyaretçilerin reklamları tıklamasından gelir sağlayarak hizmetlerini devam ettirmektedir. Üyelik paketlerimizi inceleyin.

Üyelik paketlerimizin dışında firma rehberi sitemize reklam da verebilir ziyaretçilerle direkt olarak etkileşime geçebilirsiniz. Backlink çalışmaları, banner yayını veya makale içi reklam gibi bir çok reklam hizmetimiz bulunmaktadır. Reklam verin.

Ayrıca grup şirketimiz olan ZEK MEDYA olarak web site yapımı / tasarımı ve Butik SEO hizmeti vermekteyiz. Firmanızın internet sitesini tasarlayıp yayına alıyor hatta SEO hizmetimizle dilediğiniz anahtar kelimelerde ilk sayfaya taşıyor hatta ilk sıraya yükseltiyoruz.

 

zek-medya-logo
Başa dön